Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az emberi butaság?

Ez az emberi butaság?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje eszem a kefét és keresem magamban a hibát,társkelkeresőkön már sok üzenetet szét küldtem,néha néha választ kap az ember de általában nem jellemző csak látja,hogy elolvasták de szartak a fejére,de mikor néha néha egy egy hölgy válaszol és sikerül beszélgetni el szokták mondani alap a válasz még ha nem is bejövős a másik fél.Nos nem a társkeresőre akarom kihegyezni a kérdésemet de ezt a viselkedési formát megfigyeltem más témában is.Például mikor nézegettem eladó dolgokat legyen az egy használt telefon vagy bármi más ,rá írok az eladóra aztán később látni,hogy elolvasta de választ nem kaptam elgondolkodom,hogy akkor most bárhol ír az ember társkereső vagy eladó valami vagy bármi bennem van e a hiba kulcsa ha emberek nem képesek írni egy választ ha márt a másik fél vette a fáradságot és írt egy üzenetet.

2020. okt. 15. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ami a apróhirdetési eladó oldalakat illeti én is tapasztaltam hogy sok eladó miután eladta a termékét azt sem tudja hogy le lehet valahogy törölni az internetről már meg sem találja a saját hirdetését és ő is csak szív azzal hogy fölöslegesen hívogatják az emberek.

én is hirdettem és volt hogy napok múlva vettem észre hogy valaki rámírt mert nem küldött értesítést az oldal hogy üzenetem érkezett és sokszor én is azonnal válaszoltam a kérdésre és hetekig azt látom hogy senki el sem olvasta tehát valószínűleg ez az oldal hibája is nemcsak az emberek trehánysága.

2020. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11/


De itt pl konkrétan látni,hogy elolvasta az illető.

2020. okt. 15. 15:21
 13/13 anonim ***** válasza:
#12, csak azt látod, hogy rákattintott, megnyitotta, elékerült a szöveg. Azt nem ellenőrzi a szoftver, hogy tényleg végigolvasta-e.
2020. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!