Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha már semmi sem megy az ég...

Ha már semmi sem megy az ég világon akkor ez súlyos depresszió? Semmi sem okoz már igazán örömet,nincs étvágyam ha éhes is vagyok nem bírok enni vagy csak keveset,nevetséges módon csak alszom és

Figyelt kérdés

nyomogatom a telefont,itt válaszolgatom ahelyett hogy kezdenék valamit magammal.

Semmire sem vagyok már képes édesanyám ad enni mindig,addig alszom általában amíg haza nem jön a munkahelyéről aztán fürdöm majd eszem és megnézem vele a nyerő párost közben a bazáros műsort, nagyon szánalmas vagy már élni sincs kedvem,van hogy előbb felkelek de addig nem tudok ki kelni az ágyból még nem jön anyukám ami tudom nevetséges.

Munka sem okozott örömet ezért ott hagytam,rám tört a félelem érzés és a magány ezért haza jöttem így 22 évesen.

Találtam egy munkát de ott pár nap után azt mondták nem tudok önállóan dolgozni ezért el küldtek,tudom hogy ez nem igaz mert mikor külföldön jártam ott mindent magamnak kellet csinálnom és megoldottam mindent,annyi történt hogy találtak helyettem egy sokkal jobb embert vagy ismerőst.

Olyannyira szerencsétlen vagyok már hogy semmi sem izgaz,család azt mondja keressek munkát és találtak is ami úgy mondta tetszene is de egyszerűen nem látom semminek sem az értelmét,ha ki raknának a híd alá az sem érdekelne ott ülnék addig amíg bírom,leginkább jobb lenne ha már a föld alatt lehetnék.

Gondolkodtam pszichológuson de egyszerűen nincs rá lelki és fizikai erőm el menni hozzá,teljesen egy utolsó kis senki vagyok annyira szánalmas hogy azt már el sem tudom képzelni.

Csokin élek ami egy újabb szánalmas dolog.

Büszke vagyok a családomra milyen erős és a többi emberre is hogy tudják élni az életüket,erősek,kitartóak, van bennetek élni akarás amihez csak gratulálni tudok.

Nem azért írom mert sajnáltatni akarom magamat,nem tudom mi a gond, de lehet hogy már nem is akarom.



2020. okt. 15. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Te is rosszul gondolkozol eleve.

[link]


Es minden fejböl indul el

2020. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy szánalmas. Valami történt, ami kiváltotta ezt az állapotot? Azt, hogy mások mit mondanak 1-2 nap után, vagy felületes ismeretség alapján, nem kell magadra venned, írtad az ellenpéldát, hogy mennyire önálló tudsz lenni.

Azt nagyon sajnálom, ha nincs erőd pszichológushoz menni, ő tudna segíteni. Neten meg lehet nézni, utána lehet nézni a szakembereknek nagyon alaposan, ők is írják általában: leginkább milyen területen tudnak segíteni stb.

Alvásproblémád, alvászavarod nincs? Gondolom nem egyik napról a másikra kezdődött ez, esetleg hátha volt valami kiváltó ok.

2020. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm.
2020. okt. 15. 14:01
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm szépen.

Aludni azt tudok nagyjából,sajnos elég sokat is, inkább nappal alszom.

2020. okt. 15. 14:03
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
A bioritmus ilyen módon való felborulása is okozhat hasonló lelkiállapotot, nappali alvás esetén másképpen pihen a szervezet, a mély alvás rövidebb és nem olyan pihentető lehet - még ha nem is érzed, mint éjszaka.
2020. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Én is hasonlóan vagyok. Először az alvási szokásaidon váltiztass, nappal legyél fent, csinálgass dolgokat, keresgélj munkát, mosd le a kocsit, főzz meg, takarítgass, menj el boltba, stb. Este meg legkésőbb éjfélkor feküdj le. Tízkor meg kelj fel(legkésőbb).

Én is ebben szenvedek, nagyon rossz, mert már teljesen átálltam arra, hogy éjjel vagyok fent, és nappal alszom, de muszáj változtatni, mert ez nagyon káros, rengeteg betegséget okozhat ez az életmód.

Szedj minél több vitamint, és egyél minél több zöldséget/gyümölcsöt, teázhatsz is, a magas cukortartalmú ételeket csökkentsd az étrendetben, a csoki jó "boldogsághormon", de ne vidd túlzásba. Mindennap egyél főtt ételt, és változatosan étkezz. Mozogj is egy picit, akár napi 20 percet, elég ha átmozgatod kezdetben a karjaidat, nyakadat, lábadat, és nyújtasz picit.

Aztán előbb utóbb csak lesz munkád is.

Én is azért vagyok egyébként hasonló helyzetben, mert nekem sincs munkám már hónapok óta, és nem tudom mit kezdjek az életemmel. :/

2020. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5

Ez igaz,köszönöm szépen.

2020. okt. 15. 18:18
 8/11 A kérdező kommentje:

#6

Köszönöm szépen,te hány éves vagy?

Keresgéltem munkákat de már azt is fel adtam,3-4 műszakban ugyan olyan rosszul érezném magamat.

Lenne most egy munkalehetősegem de egyszerűen már az sem izgat,pénz sem motivál,hála édesanyámnak egyik ismerőse adott egy telefonászmot neki ahol lehetséges hogy van egy állás de egyszerűen nem bírom felhívni,egyre rosszabb ez a világ,minden hova már csak protekcióval lehet bekerülni.


Megpróbálom fokozatosan betartani ezeket a dolgokat,sajnos egyedül nagyon nehéz,rajtam kívül pedig te tudod milyen ez? Családom nem.

2020. okt. 15. 18:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben egy évig. Nem tudtam miért alakult ki. Amikor megtudtam hogy az antiráktestek csak éjszaka tudnak működni, kétségbe estem. Azután elhatároztam, hogy utána gondolok mi változott meg. Arra jutottam, Hogy túlságosan figyelem magam, hogy mások mit gondolnak rólam. Úgyhogy megfogadtam, hogy elengedem ezt, nem érdekel. A másik hogy rövideket lélegzem. Elővettem egy jóga könyvet és elsajátitottam a mélylélegzést igy kijöttem az éjszakai fenntlétből el tudtam aludni egy kis altató teával. .

Nekem nagy lelkierőt adott a templomba járás. Mindig tetterősen jövök onnan, mások helyett elmosogatok, ha még hosszabb ideig nem megyek inkább korholok miért nem mosogatnak. Ha lelkierőt szükséges Máté evangéliuma elolvasása után biztosan megjön, de nem akarlak téríteni.

2020. okt. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

En fogadlak ingyen ,ha Budapesten elsz te is. Ugyanugy tudok ulni es hallgatni meg kerdezni ,mint egy pszichogus. Az se kinal semmi megoldast,csak hallgat meg kerdez.


A depresszio tapanyaghianybol szokott kovetkezni: omega3,B1 hianya!!! Ezeket potold minden nap: tengeri hal/halolaj es b1 vitamint tartalmazo etel.

2020. okt. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!