Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobboldali érzésűek! Szeretite...

Jobboldali érzésűek! Szeretitek Budaházy Eddát?

Figyelt kérdés
Van köztetek, akit ő motivált a gyerekvállalásban? Vagy aki nem akart gyereket, és az ő kampányának hatására mégis szült?

2020. okt. 16. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Miskolci Eddat szeretem :)
2020. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Az ő hatására még az eddig megszületett gyerekeimet is inkább visszaszippantottam volna, nemhogy mégegyet szülni...
2020. okt. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Ehez sok minden szükséges akarom mondani egy gyerekhez.

Nővéremnek vagy egy aranyos 1 éves kislánya most itthon laknak több mint egy éve,mit ne mondjak nem könnyű és láttam sok mindent ezért nekem nagyon is elég lesz ő, eddig sem akartam gyereket de ezután biztosan nem szeretnék.

Elég dologban segítettem neki mikor nem volt itthon a sógorom de ha itthon volt akkor is,bőven elég ez nekem.

Nővérem akart még egyet de mostmár többször is azt mondta bőven elég lesz neki egy.

2020. okt. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Jobboldali vagyok, és az a nő nem normális.
2020. okt. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is jobboldalon vagyok, de az a nő szégyen ránk nézve.
2020. okt. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Jobber vagyok, de nem.



Félreértés ne essék, nem a "Szüli még egy magyart" hozzáállásával nem értek egyet! Tényleg fogyunk, és én személy szerint szeretném, ha nem halna ki Magyarország teljesen. De az az arrogancia, a gőg, csak mert valaki felcsinálta...


Undorító.

2020. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nőszemély mi a frásznak vette fel egy együttesnek a nevét?
2020. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő mentálisan nem ép, és orvosi kezelésre szorul.
2020. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Egész jó nő lenne, de a lelke ocsmány.
2020. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem meg teljesen igaza van Eddának. Egy nő elsősorban azért születik nőnek, hogy életet adjon és ennél nincs csodálatosabb dolog, de a mai háttérhatalmak felülről manipulálnak, elhitették az emberekkel, hogy mindenhez joguk van, de kötelességük semmi. Hova vezet ez? Jogod van melegnek lenni, jogod van nemet változtatni, ha úgy tartja kedved, jogod van karriert építeni, de gyereket nem szülni, mert a gyerekkel csak a baj van. Átmosták a nők agyát, miközben alap, velünk született tulajdonság, hogy gyermekre vágyunk. Mi más értelme lenne az életnek e-nélkül. Telefon nyomkodás,sorozatnézés, hogy aztán magányosan, öregen, egyedülj halj meg, miközbeb akár unokák serege is körbevehetne? Edda for president!
2021. jan. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!