Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valakit nagyon utáltál,...

Amikor valakit nagyon utáltál, te is legszívesebben elharaptad volna az illető torkát?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem pazarlom ilyenekre az energiám. Akit nagyon utálok valamiért azzal én végleg befejezem, soha többet egy ajtó sem lesz nyitva számára. Engedd el, ilyen emberekre nincs szükséged, még akkor se ha az elején úgy érzed. Inkább légy hálás, hogy kiderült mekkora féreg és kaptál helyette egy sokkal jobb embert.
2020. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha így érzel, az látens vampirizmus.
2020. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fejsze nekem szimpatikusabb...
2020. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha valakit utálok,még látványa is irritál.Próbálom krülni a kontatktust.
2020. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor még nem, de most ez lenne a minimum! Sajnos akkor meghúztam magam, és "nem volt nagy a pofám", ma már azt kívánom, bár az lett volna! Ha nálad még nem késő, mondd meg a magadét!!! Nálam ennek a "semmittevésnek" az lett az eredménye, hogy a mai napig bánom, hogy nem álltam ki magamért! :( Persze ésszel csináld, de keményen! Remélem, még nem késő, és sok sikert!
2021. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!