Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a fizető szpichologusom...

Ha a fizető szpichologusom fel, válalta hogy neki fontos a pénz attól még lehet jo szakember vagy csak a pénz számít neki?

Figyelt kérdés
Le mondtam e-mail ben a terápiát mert nem volt rá keretem és ezt fel válalva írtam meg neki. Erre vissza irta hogy majd szóljak ha lesz rá pénzem mert az anyagi dolog nagyon fontos.

#szpichologus, terápia, pénz
2020. okt. 17. 10:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ettől még jó szakember? Neki is meg kell élnie valamiből. Sőt, lehet, hogy tudja magáról, hogy csak akkor képes minőségi munkát végezni, teljes odafigyeléssel jelen lenni, ha megfizetik. Ezért nem vállal semmit ingyen.
2020. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő is pénzből él. Senkitől sem várható el, hogy ingyen dolgozzon. De amúgy attól, hogy fizetsz neki még lehet lelkiismeretes, és jó szakember.
2020. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért te nem pénzből élsz, elvégeznéd a munkád ingyen? Semmi köze ennek a szakmaiságához.
2020. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És miből tudjam, hogy nem csak a pénz számít neki?
2020. okt. 17. 10:29
 5/21 anonim ***** válasza:
Nemárbazmeg. Szegény Gyurcsok meg forog a sírjában. Mé' számítana már csak a pénz?! :\
2020. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mert sajnos vannak ilyennek.

És ha igy fel válalta igy már parázok hogy lehet csak az számít és nem az hogs segítsen.

2020. okt. 17. 10:36
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked tényleg szükséged van rá, ha ilyen minden alapot nélkülöző feltételezéseid vannak egy másik emberről.
2020. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nevetséges XD ő is pénzből él. Ha előadót volna neked vmi kamuszoveget, akkor meg az lenne a baj.
2020. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tételezzük fel, hogy csak a pénz számít neki. Ebben az esetben is rákényszerül, hogy jól végezze a munkáját, ha jó hírnevet, sok ügyfelet és ezek alapjan egyre magasabb árakat szabhasson meg. Akkor fog csak jól keresni, ha jó pszichológus.
2020. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én nem értem. Te úgy gondolod, hogy neki ingyen kéne neked szolgáltatást nyújtania? Meg nyilván mindenki más rászorulónak is. Csak miután éhenhalt, ki fog neked segíteni?
2020. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!