Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs kedve valakinek segíteni...

Nincs kedve valakinek segíteni, hogyan lehetne legoptimálisabban berendezni a tetőtéri szobát?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Deee

Imádok lakberendezni

2020. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tényleg? :D akkor pls írj privit, addig megpróbálom illusztrálni hogy van most
2020. okt. 19. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is én is!!!
2020. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha komoly akkor légyszi privii :D
2020. okt. 19. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak néhány általánosságot írnék.

Abból indulok ki, hogy a szoba téglalap alapterületű, és csak egyetlen oldalán van levágás a tető miatt. Amellé az oldal mellé tenném az ágyat, és az íróasztalt is. Ha tetőablak van, akkor az íróasztalt annak a vonalába.

2020. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
itt több oldalon van tető
2020. okt. 19. 10:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg szekrényt is kéne a levágott oldalakra tenni. Láttam olyan megoldást, hogy asztalossal csináltattak oda szekrényt, aminek ferde volt a hátlapja. Ha polcos, akkor ezt jól lehet használni: alul mélyebb a szekrény, oda a nagyobb dolgokat teszed, felülre meg a kisebbeket. A méretre csináltatott szekrény hátránya, hogy drágább, ill. ha költözöl, és nem másik tetőtéribe, akkor nem tudod hasznosítani. Legjobb ilyenkor otthagyni az új tulajdonosnak, viszont ennek csak úgy van értelme, ha normális állapotban marad a bútor.
2020. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
minden bútor marad, csak át kéne alakítani, hogy otthonosabb legyen
2020. okt. 19. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!