Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi legoptimálisabb, amit...

Mi legoptimálisabb, amit tenni lehet egy ilyen végtelenül bunkó főnökkel? 21/f

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem el szakácsként dolgozni és már más kollégámat is teljesen kikészíti ez az ember. Egyrészt, mert semmi sem tetszik neki. Folyamatosan beleköt mindenkibe, degradálja mások műveit, ha valami nem felel meg, akkor addig csináltatja vele újra, amíg - számára - tökéletes nem lesz.

Másrészt egyfolytában mindenki kapja tőle a beszólásokat. Hol azt kezdi el firtatni, hogy miért nem tudunk végre mosolyogni. Vagy éppen egyfolytában mindenkit minden percben ellenőrizget és ha valami nem felel meg az elvárásainak, akkor elkezdi sértegetni, ahogy tudja. Vagy pedig éppen siettet minket és közben elvárja, hogy minden tökéletes legyen.


2016. nov. 25. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni, előtte elküldeni a fenébe.
2016. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legjobb opcio a poker arc/kozepso uj kombo. Ertem en hogy nincs uj munkahely 5 prrc mulva, de az sem opcio hogy napiszinten csicskaztatnak.
2016. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen arcnak az lenne a legoptimálisabb ha hirtelen mindenki faképnél hagyná és nem is jönne hozzá más munkaerő.


Neked pedig az, ha találnál egy munkahelyet, ahol megbecsülnek. Inkább keress kevesebbet, minthogy ilyen légkörben mérgezd magad valami idegbeteg gondjaival.

2016. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakácsként bárhol találsz munkahelyet manapság, én nem tűrném sokáig a megaláztatást.
2016. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ahogy én hallottam a legtöbb séf általában ilyen.

de persze az összes azért nem lehet ennyire frusztrált fa-sz mint a tiéd.

a szakmád keresett,amint találsz mást tiplizz le.

2016. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!