Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha minden ember...

Szerintetek ha minden ember ennyire más, hol lehet megtalálni azokat akik hasonló programokon érzik jól magukat?

Figyelt kérdés

Csak sétálgatunk a párommal ha épp ráér. Hiányzik a társaság, és az én barátnőim messzebbi városokban laknak, mert én költöztem hozzá. És csak csetelek a barátnőimmel, barátaimmal. A párom sokszor a szüleinek és testvéreinek segít építkezni ahová nem tudok menni. Az emberek között nehéz olyat találni, aki igazán kedves segítőkész, és hasonló dolgokért lelkesedik mint én. Pl, szeret sportolni, kirándulni, de nem állandóan utazni, kocsiban ülni, pénzt költeni. Városi programok, zene, kisebb koncertek, környékbeli túrák, beszélgetés emberekkel akik hasonlóak hozzánk és nincsenek besavanyodva, és nem ez a versengjünk az anyagiakban, egymást szivassuk, egymásra irigykedjünk, alázzuk a gyengébbnek tűnőt típus, hanem akik szeretik magukat jól érezni.

N


2019. aug. 19. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Olyat aki szeret sportolni, leginkább sport közben lehet találni, én pl bringázom (országúti), kajakozom, +hegyetmászom az alpokban, van egy ilyen célom, hogy az összes csúcsot meg akarom hódítani, de ez abszolút hétvégi hobbi.

Én alapvetően minden sportot egyedül kezdtem, és csak odaverődtem csapatokhoz, beszélőkémnek hála, mindig mindenhol bírnak, nagyon sok havert szereztem bringázás és hegymászás közben, vannak közte életreszólóak is.

Kajakozás közben nem, oda azért megyek, hogy egyedül legyek.

2019. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!