Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz dolog, ha számít nekem...

Rossz dolog, ha számít nekem a külső?

Figyelt kérdés

Persze a belső értékek is nagyon-nagyon fontosak, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem számít a külső. Sokszor véleményt alkotok magamban hogy tetszik vagy nem. Nem kürtölöm világgá, ha valaki nem tetszik, csak kialakul bennem egy vélemény, esetleg kialakul egy olyan vélemény is, hogy min lehetne változtatni, hogy szép legyen számomra vagy azt gondolhassam, hogy tetszik.

És a külsőhöz társul nálam a kisugárzás is, ami nagyon fontos nekem.


Tudom, hogy a "szépség" Relatív, mindenkinek más a "szép".


Ez normális? Ti hogy vagytok ezzel?

Lány vagyok.



2020. okt. 19. 23:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

#9 Orbán is that you? :D

Ne kenj mindent a liberálisokra

2020. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
Miert lenne az?
2020. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
teljesen természetes. aki mást mond, az vagy teljesen igénytelen, reményvesztett figura (mindegy, kivel csak ne legyen egyedül) vagy hazudik, akár még önmagának is! Ne felejtsd el, hogy nagyon sok ember hazudik.
2020. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem nőtt be még a fejed lágya, 5-10 év mulva visszanezned a kerdest fognad a fejed
2020. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Egy átlagos ember 2.0 válasza:
51%
Én úgy gondolom hogy ezzel a legtöbb ember így van de ajánlom hogy változtass egy kicsit ezen szóval egy kicsit többet számítson a belső mint a külső. Bár ez is teljesen átlagos cak jobb vigyázni.
2020. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

Hiába, próbáltam évekig olyannal lenni, aki nem vonzott, de végig őrlődtem, és a végén meg kellett bántanom a szakítással, pedig nagyon jó embernek tartottam az illetőt, de hát nem ment a dolog.

Kell a fizikai vonzalom, akárki akarmit mond, és nem vagyok egy húszéves felszínes liba, nagy valószínűséggel idősebb vagyok mindnyájatoknál.

2020. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy látom, elég megosztóak a vélemények, nem vagyunk egyformák.

A #8-as írta, hogy "nem a párom humorérzékével fogok ágyba bújni." - ezzel teljes mértékben egyetértek. Mindenki lehet vonzó, de ha nekem valaki nem jön be, nem tetszik picit sem, akkor nem működik a kémia. Tehát muszáj, hogy legalább tetszen a szeme, szája, haja, bőre vagy bármilyen apró részlet.


Néztem egy sorozatot, melyben volt egy nő, aki nem foglalkozott semmit sem a külsejével. A férje nem tartotta vonzónak, folyton más lányok után futkározott, de amint a feleség kicsit törődött a külsejével (szebb ruhákat hordott, szebbé varázsolták a haját, pici smink), máris vonzóbbnak találta a férje és helyre állt a házasságuk. (Aki esetleg kíváncsi a sorozatra, Paola és Paulina sorozatról írok, azon belül pedig az Estefania és Vili esete).


Én nem tartom magam éretlennek, mint ahogy itt valaki írta, de úgy érzem, hogy magamnak is hazudnék, ha az ellenkezőjét állítanám.

2020. nov. 16. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!