Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ti milliomosok lennétek...

Ha ti milliomosok lennétek akkor megmondátok az összes kis nyomoréknak aki lenézett és lekezelt titeket?

Figyelt kérdés
Vagy ezzel csak aláznád még jobban magad és csak azt érnéd el hogy jobban lenéz. Esetleg villognál nekik a luxussal/ pénzzel?

2020. okt. 20. 07:33
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök szánalmas mások orra alá dörgölni akármilyen okból is. Szóval nem, nem mondanám meg, épp elég elégtétel lenne az hogy jól élek, és már nem az a lúzer vagyok akit mindenki bántott.

Nem másoknak élek a kirakatban, hanem csakis magamnak és a szeretteimnek.

2020. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz, ha már van rá keret. Sokkal boldogabb leszel, ha leteszed a szorongásaidat, bizonyítási kényszert, és bosszúvágyat. Amit csinálsz, azzal csak magadat minősíted, nem csoda, ha kinevetnek.
2020. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehetsz gazdag, amíg a pénz a fokmérőd. Meg amíg a régi sérelmeiddel foglalkozol.
2020. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem undorítóan szánalmas viselkedés, szóval nem, nem csinálnám. Nekem pont elég bosszú az, hogy jó életem van, elengedtem a régi sérelmeket és már nem foglalkoztatnak azok az emberek, akik anno bántottak vagy lenéztek.
2020. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hiába lennél milliomos, még mindig kisebbségi komplexusod lenne és még mindig azon rágódnál, hogy mások mit gondolnak rólad.

Ha milliomos lennék, akkor jobban kiélvezném az életet, mint most, és nem érdekelne, hogy mások mit gondolnak, nem foglalkoznék másokkal, nem arra pazarolnám az időmet, hogy másoknak akarjak bizonyítani bármit is.

2020. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
2020. okt. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 5 millio sporolt penzem, akkor en mar luxusban elo milliomos vagyok? :D
2020. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%
17: ezen gondolkoztam én is. Ebből is látszik, hogy a kérdező még erre is gyűjt, mert ha lenne 5 milliója, átgondolná, hogy ő most milliomosnak számít-e :D
2020. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Mégmagasabbról leszarnám őket!

Ilyenekkel nem kell foglalkozni

2020. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolkodj el. Régen bántottak (ezt nem tudjuk hogy mi miatt, nem fejtetted ki). Azóta gazdag lettél, és most is bántanak, röhögnek rajtad. Látod már hogy nem számít, kinek mennyi pénze van? Valami más miatt utálnak, amit nem tudsz megszüntetni pénzzel.

Tehát teljesen felesleges eldicsekedni nekik (vagy bárki másnak) a pénzeddel, mert ettől nem lettél több.

Akik utálnak, azoknak a szemében ugyanaz a lúzer maradtál. És a dicsekvéssel csak tetézed.

2020. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!