Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gazdagok!Mennyivel vagytok...

Gazdagok!Mennyivel vagytok boldogabbak amióta milliomosok vagytok? Nagymértékben vagy semmivel sem, mint voltatok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
A milliomos mióta gazdag?
2020. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
700-800 millióm lenne, akkor mégsem vagyok gazdag? Fura.
2020. júl. 4. 23:17
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

A gazdagság relatív, minél vagyonosabb vagy, annál inkább rájössz, hogy mekkora nagyságrendek vannak feletted, és mennyire porszem vagy.

Mindenesetre, sokkal boldogabb vagyok, mióta lokális szinten jól élek.

Olyan autóval járok, amilyennel szeretnék, ott nyaralok (és úgy, ez ma már nagyobb szó!), ahol akarok.

Nem kell szabadságot kérnem, azt és ott eszem, amit akarok.

Ha felmerül bennem egy új hobby (akarok venni egy jetsky-t, motort, ezek történtek meg), nem probléma.

Az otthonom az ízlésemre formálhattam és ma már nem kell azon sakkoznom, hogy eladjam-e az örökölt nyaralót.

Szállásszolgáltatással és Sopronból Ausztriába történő mumkaközvetítéssel foglalkozom.

2020. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

A milliomos nem a forintmilliomost jelenti. Attol, mert ennyire szar a forint, meg ez a kifejezes.

En ertelmes embereket ismerek. Valoban jolerzik magukat. Egyikuk pl buszke a kertjere, es folyton a kulonleges novenyeivel foglalkozik. Nem egyszeruen utaznak, hanem olyan helyeket fedeznek fel, ahol nincs is turizmus.

A penz akkor boldogit, ha nem kifele akarsz mutatni. Minel penzesebb valaki, amugy is latja, hogy felfele a hatar a csillagos eg. Nincs ertelme tobbre vagyni, de azt elvezni kell, ami van.

Magyarorszagon nem tudnek gazdag lenni. Egy szegeny, korrupt orszagban, ahol lentrol jott mindenki, nagyon rossz a mentalitas.

2020. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ide csak a csórók járnak.Amúgy meg ha gyógyíthatatlan beteg, hiába van pénze, mit ér vele? Ezért nem hajtom túl magam, fontosabb az egészség.Mindig kell jobb, szebb, ennek soha nincs vége,örülök amim van.
2020. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Miért járnának ide csórók? Személyesen is vállalom, hogy nem.
2020. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3as köszi hogy megosztottad.

Szóval akkor boldogabbak vagytok.Ennek örülök!Akkor hazugság hogy a pénz nem boldogít.

2020. júl. 4. 23:33
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Korábban olvasgattam tanulmányokat erről, ott azt írták, hogy az emberek boldogságát egy bizonyos összegig befolyásolja a keresetük, azt hiszem évi 80.000 dollár körül mozog az összeg, és azután már nincs jelentős változás. Illetve nagyon hamar hozzászokunk ahhoz amink van és természetesnek fogjuk venni.
2020. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért az sem mindegy hogy lett gazdagabb.Korrupció, kapcsolatok, örökség, bűncselekmény miatt, vagy saját erőből.Van hogy gazdag, és mindig stresszel.Én csóró vagyok,de mindig motorommal csavargok, sátorban alszok, jól érzem magam.:) Nem leszek gazdag sohasem, mert nem is akarom, nem vágyom rá.
2020. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8as, ezt én is olvastam, nagyon jó! Egyetértek.Ment a like!
2020. júl. 4. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!