Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ti milliomosok lennétek...

Ha ti milliomosok lennétek akkor megmondátok az összes kis nyomoréknak aki lenézett és lekezelt titeket?

Figyelt kérdés
Vagy ezzel csak aláznád még jobban magad és csak azt érnéd el hogy jobban lenéz. Esetleg villognál nekik a luxussal/ pénzzel?

2020. okt. 20. 07:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok milliomos, ettől függetlenül bárkit elküldök a qrva anyjába. Miért kell ehhez milliomosnak lenni? Mondjuk ha az lennék, pár embert alaposan megveretnék :)
2020. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, túllépnék ezen. Élném az életem boldogan. Magadat mérgezed ezekkel a gondolatokkal, hidd el ők vígan elvannak. Ha pedig kiosztod őket, akkor az önvédelmi mechanizmusok kapcsolnak be, nem éreznék magukat rosszul két percnél tovább. Minden ember jóban van önmagával, ha nem így lenne már öngyilkos lenne az emberek többsége. Ez pedig nincs így.
2020. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Nézd velem csúnyán bánt az apám és a gimiben is szivattak. Megértem a bosszúvágyad , de ha ezt teszed kicsi maradsz , ha tényleg leakarod győzni őket emelkedj felül és hagyd magad mögött őket engedd el őket.
2020. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok bátorító szót, féltem, hogy ezzel valami ellenszenvet keltek a magyarokban, de szerencsére nem ez lett, ennek örülök.

Egyébként régen voltam pszichológusnál segíteni segített valamennyit.

De azóta már kialakult bennem egy bizonyos fokú szociális fóbia és nem tudom, hogy megtudnék-e előtte nyílni.

Igazából eddig nem vettem észre magamon, de a válaszaitok alapján az jön le, hogy eléggé sok a seb amit helyre kellene tenni. Mert ha jól vagyok is bennem van ez a kényszer hogy akkor most jól megmondom nekik. Most már látom mennyire komoly a baj. :(

2020. okt. 20. 11:30
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Örvendetes, hogy belátó vagy. Máris fejlődtél. Ez igen!
2020. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
39%

Hát jóhogy. Sztem instagrammot is csinálnék, ahova mindent felraknék, de úgy tenném, mintha visszafognám magam. Elsősorban a rokonoknak mutatnék be mindent, aztán letiltanám őket, és élvezném az életet.


"Nem mert rögtön a köv kerdes lenne hogy hogyan ertem el. En meg nem akarom segiteni az ilyeneket hogy tanuljanak belölem."

Ez nagyon jó.


"Én elkezdtem megmondani nekik, de csak azt kaptam, hogy jól kiröhögtek. "

De be is bizonyítottad nekik? Éreztesd velük a felsőbbrendűséget keményen, mert ha "csipogsz", akkor nem csoda, ha kiröhögnek.


Persze, jó hogy gyógyulni akarsz, meg a sérelmek fontosak, stb.

De én ha meg is gyógyulnék, akkor is bemutatnék nekik, hogy lássák, mit tettek. Látniuk kell, hogy gátoltak, lehúztak, ömlesztették rám a hülyeségeiket, amikor én "többet értem el" mint ők.

2020. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
71%
Csak vegyél te is egy autót, amit meg se engedhetsz magadnak, és lehetőleg ki se látszol a kormány mögül, aztán elég kiszállni belőle a tesco parkolóban. :) Esetleg lehetsz ünnepelt hazai trapsztár bizsuba burkolva meg minden.
2020. okt. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha lesz önbizalmad és nem lesz kissebbség komplexusod akkor leszel milliomos de akkor már nem akarsz menőzni(ego-lego)és nem fogod máshoz méregetni magadat.Ez egy hosszú út és remek lehetőség ahol megerősődsz a kudarcoktol és a kitartástól,megbölcsűlsz közben.Ennek a folyamatnak ezek vagy és egyebek a próbái.Ha bátor leszel és bízol magadban akkor elérheted önerőből a "milliomosságot"A hála,bőségtudat sem árt ha megszületik benned közben.Az irigység,magadban való hitetlenség,düh,harag,egó nem támogatja ezt a folyamatot.Ennél vannak jobb motívációk is,hogy valami értéket tudják beleárasztani a világba.Ha valamiben kimagaslóan jó vagy,kezd el szorgalmasan,alázattal,szeretettel és mellékhatásként elkezd áradni a pénz feléd.Amikor milliomos vagy akkor már másképpen látod ezt a pénz dolgot.Fontos:A pénz nem cél hanem egy eszköz!!!Persze vannak szélsőségek amikor már nem érdekel semmi más és csak az a bálványod és megszállotként csak a pénzt vadászod.Az ilyenfajta embereknek halott a lelkük és elfelejtették kik ök valójában és hogy mi az élet valós értelme.Szóval a lelkisebeidet nem a pénz meg a bosszú fogja meggyógyítani hanem a megbocsátás magad és embertársaik felé.
2020. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Az instagrammos ötlet azért nem jó, mert akikkel jóban vagy is magad ellen fordítod őket azzal ha megmutatod nekik, hogy mid van. Én személy szerint azok előtt akik a barátaim még a legapróbb dolgokat is titkolom, mert tudom, hogy annyit se tehetnek meg.
2020. okt. 21. 16:11
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Globálisan ez a jó álláspont egyébként. A régi seggfejek meg maradjanak maguknak abban a világban, ami nekik se jó, nem?
2020. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!