Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért szeretik az izmos...

A nők miért szeretik az izmos pasikat? Ha a nagy izmok nem izgatják fel őket akkor miért tetszenek annyira nekik?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 14:14
A kérdező szavazást indított:
A nagy izmok fel izgatják a nőket
A nagy izmok nem izgatják fel őket, hanem valami másért jó nekik a nagy izmok
24 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem fel izgassák őketet csak nem vajják be.
2020. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem tetszenek.
2020. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Mert a nő biztonságban akarja magát érezni. Egyébként nem kell kigyúrtnak lenni, a legtöbbnek elég ha nagydarab vagy még az se kell de azért ne nulla izom legyen. Az nem kell nekik az olyan.
2020. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem kell sem izom, se háj... Határozottság kell
2020. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert jól néz ki..?

Most milyen választ vársz?

2020. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Engem inkább a befektetett energia és elszántság nyűgöz le :) Tudom, mennyi munkába kerül.


Na meg a biztonságérzet is ad egy löketet.

2020. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden izmos pasi jol nez ki, inkább az atletikusak. vekony, szalkas, de viszonylag izmosabb mint az átlag.
2020. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem inkább a szálkásabb jön be, a kétajtós szekrény nem. Ilyen opció miért nincs? :D
2020. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem nagy izmos férfi kellene, hanem hozzám hasonlóan aktív, akinek nem a sorozatok pörgetésében vagy a számítógépes játékokban merül ki a pihenés, hanem pl. velem tart túrázni, várost nézni, nem néz hülyének, ha elmegyek kocogni, esetleg ő is jön, nem fakad ki félóránként, hogy mikor ülünk le pihenni, nem fullad ki fél óra gyaloglás után. Ehhez nem kell nagyon izmosnak lenni.
2020. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%
A vicc az hogy még ti is az ilyeneket preferáljátok. Sosem láttam még olyan férfiaknak szóló magazint amin tipikus gamer testű férfiak pozoltak volna.
2020. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!