Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért szeretik az izmos...

A nők miért szeretik az izmos pasikat? Ha a nagy izmok nem izgatják fel őket akkor miért tetszenek annyira nekik?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 14:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
10-es, mert az miért is kéne nekem, ha én is sportolok? Csak azt várom el, amit én is megteszek.
2020. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Pedig én egyre több lányt látok olyan testalkatú girnyófiúkával kézen fogva, akinek ha egy kicsit megrúgnám a sípcsontját, akkor már öszetörne az egész gyerek.
2020. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy nem értem ezt a biztonságérzet-maszlagot, azt hiszitek minden csaj annyira beszari, hogy azt képzeli be magának, hogy minden sarkon lesben áll egy szatír vagy mi?
2020. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szeretem, egy átlagos testalkat elég.
2020. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

Atletikus legyen,mint pl: [link]


Es tele tetkokkal. Szerintem o nem olyan nagy,de azert eleg tekintelyt parancsolo manapsag. (Lattam eloben.)


Egszeruen tetszik ez a test tipus. Osztonosen vonzz.

N/35

2020. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
13. A biztonság érzetet közel sen erre értik.
2020. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Engem felizgat egy izmos pasi. Ez van. Én legalább nem hazudok.
2020. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Oké és az izmos pasiknak nem mondjuk inkább a feneke vagy a lábai izgat fel téged? Fiú vagyok amúgy.
2020. nov. 3. 11:48
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Evolúciós szempontokból a férfiak mindig a legszebb nő szerelmét próbálják elnyerni, ugyanígy vannak ezzel a nők is. Azok a férfiak akik izmosak, erősek, nyilván vonzóbbak, egészségesebbek, jobb génekkel rendelkeznek, így fajfenntartás szempontjából jobbak, mivel nagyon az esély az egészséges utód születésére.

Egyébként szerintem egyértelmű is a válasz a kérdésedre; szebbek, vonzóbbak. Nyilván te is szívesebben járnál egy bikini modell alkatú, vagy esetleg sportosabb lánnyal, mint valakivel, aki túlsúlyos.

Felületes, ez tagadhatatlan, de ilyenek vagyunk mi emberek, hisz belénk van kódolva.

2020. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mert okosak
2022. júl. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!