Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a barátom a letisztult,...

Ha a barátom a letisztult, elegáns dolgokat szereti, tetszene neki ez?

Figyelt kérdés

SOS ajándék kell és ezt az órát találtam. Nekem nagyon bejön, viszont ő többmutatós, automata, római számos órát hordott, ami tönkrement. Kérlek segítsetek, hogy jó ajándék lenne-e. Öltözködése is elegáns, fekete/sötétkék póló/ felső/ pulcsi, bézs színű /barna vászonnadrág, elegáns cipő az időjárás függvényében


És akkor az óra: [link]


2017. ápr. 15. 00:52
 1/5 A kérdező kommentje:
És mindig csak a modern, a modern cuccok. Viszont lehet, hogy ha óráról van szó, jobb lenne betartani a megszokott dolgait és egy, az elromlotthoz hasonlót vásárolni neki?
2017. ápr. 15. 00:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Karórát pasinak a beleszólása nélkül nem vennék. Tapasztalatom szerint nagyon komolyan veszik, érthetően.

Ahogy írtad, neked bejön ez az óra - de neki nem ez a stílusa elmondásod szerint.

2017. ápr. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel az órával az a baj, hogy az időt másként kell leolvasni róla, mint az megszokott. A mutatók nem a számlapon belül, hanem azon kívül bolyongnak. Megengedem, hogy letisztult vonalú a dizájn, de ezt az órát meg kell szokni, és nem tudom, hogy beválik-e. Ez egy extravagáns embernek való, aki a különleges dolgokat akkor is keresi, ha azok cél nélküliek.

Ilyesmit nem mondtál a barátodról.

2017. ápr. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg, milyen minosegu dolgokat szokott hordani a parod, mert az oke, hogy letisztult es elegans, de orabol milyet hordott eddig? Mert pl. ez csak egy divatora, markatlan stb. Ha meg elotte inkabb igazi, dizajner darabja volt, akkor inkabb ne eroltesd. Ez attol fugg neki mennyire fontos.
2017. ápr. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó, a fentebbiekben már részletezték, hogy milyen okok miatt, de nekem ránézésre sem jön be. Inkább hipergagyinak tűnik, mint elegánsnak.
2017. máj. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!