Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek a kövér nőket?

Szeretitek a kövér nőket?

Figyelt kérdés
Annyira kedvesek és anyáskodó típusúak, legalábbis én azt vettem észre.
2020. okt. 20. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Igen jobban bejönnek

20/f

2020. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2020. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Aki szereti a kövér nőket írjon :)

110kg vagyok

26 éves nő

2020. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem a súlytól függ az, hogy kinek milyen a személyisége. Ismerek undok, lenéző, "semmisemjó" kövér nőket is.🤷🏼‍♀️

Egyébként igen.

2020. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nőként a férfiakat szeretem, viszont nem tudom megerősíteni a tapasztalataidat, ha csak emberekre, emberi tulajdonságokra vonatkoztatjuk a kérdést. Én azt tapasztaltam, nemektől függetlenül, hogy nem függ a testalkattól, hogy ki milyen jellem, mindenféle testalkatból vannak kedves, normális emberek, és vannak undokok, lekezelők, rosszindulatúak is.
2020. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Nekem a jó nagy széles popsi tetszik...
2020. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem szeretem őket. Mert kövér nők többsége: elkeseredett, aljas gonosz, rosszindulatú, bunkók, gyűlölködők, idegbeteg agresszívak! Kövér nőknél aranyos, kedves, vicces, normális személyiség csak álca hogy elrejtsék az igazi énjüket!
2020. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Teljes mértékben. Télen melegít, nyáron árnyékot ad. 😀
2020. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

7.válaszolónak : Igen értem mire gondolsz, ez fakadhat pont az önértékelési problémákból, irigységből stbstb viszont ne általánosíts ennyire h "többsége" mivel nem a testalkat határozza meg egy ember személyiségét


A kérdésre válaszolva pedig: Csak ha igényes, ápolt és érzelmileg nem romhalmaz aki csak bőg és nem csinál semmit :)

2020. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Magam is túlsúlyos nőként azt mondom, hogy nagyon nem ugyanolyan személyiségű minden ugyanolyan testalkatú nő. Én pl. kedves vagyok, de nem vagyok anyáskodó. Vannak tényleg kedves, anyáskodó túlsúlyos ismerőseim, és vannak nagyon bunkók is.
2020. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!