Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha luxus életett...

Mit tegyek ha luxus életett akarok de tudom hogy soha életemben nem lesz ?

Figyelt kérdés
Tehát imádom a szép ruhákat legyen szó elegánsról vagy sportosabb viseletről ,imádom az órákat a szép sportkocsikat a szép házakat a szép nőket az egzotikus utazásokat ,de látom hogy ez nekem sajnos nem fog sikerülni bár még csak 22 vagyok , pedig nekem ez az álmom hogy ilyen életet éljek és boldog legyek , de ehhez nagyon sok pénz kell azt pedig manapság magyarországon legálisan lehetetlen összehozni. Hogyan változtasam meg a gondolkodás módom ?

2020. okt. 21. 15:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolgok, utazás... ehhez nem kell azért olyan óriási vagyon.

Nem csak milliókért lehet szép táskát venni pl, és nem csak milliókért lehet Ibizára utazni.. okosan kell költekezni és ezeket ki lehet hozni kevés pénzből is.

A szép ház az egyetlen, ami kvázi megoldhatatlan a mi generációnknak. A többi csak szervezés kérdése.

2020. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%

Ahamm.

Először én azt hittem,hogy ilyen 12-15 éves vagy.

2020. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Esetleg úgy,hogy nem azt mondod,hogy "nekem ez nem fog sikerülni".

Hanem tenni a gazdagságért.A milliomos emberek sem csak úgy lesznek gazdagok hanem tesznek érte.Jó nyilván aki beleszületik nem tesz soha semmit érte de hát ilyen az élet.

2020. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol akkor valtozna meg amikor rajonnel hogy ezektol nem lennel boldog, azert toljak eled ezt a fizetett influencerek hogy fogyaszd a felesleges dolgokat, csomo kutatas van ami bizonyitja hogy egy viszonylag alacsony eletszinvonal felett csak nagyon rovid idore tesz boldogga a gazdagsag, az emberi kapcsolatok, elmenyek valtozatos eletmod ami igazan boldogga tesz hosszu tavon. Keress ra ilyenekre hogy tedtalks the key of the happiness es nezz videokat altalaban van magyar felirat.
2020. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
1 a ház mellet azért kocsi sem egyszerű mert egy komolyabb sportkocsi is minimum 20 30 misi ügye ,
2020. okt. 21. 16:15
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem feltétlenül. Nem csak a zsírúj német prémijum lehet "sportkocsi". :)

2020. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha rájössz, hogy egy normálisnak mondható életért is mennyit kell dolgozni akkor talán majd megtanulod megbecsülni a kevesebbet is, nem lesznek irreális elvárásaid az élet felé.Amire te gondolsz, vágysz,az egy olyan élet amiben megteheted, hogy csupa fölösleges dologra szórhasd el a pénzedet, de ez csak a szupergazdagok kiváltsága.Persze,hogy szép egy Rolex óra ötmillióért, vagy egy Porsce 911-es ötvenmilláért de ezen élvezeti cikkek csak a társadalom nagyon szűk rétege számára elérhetők.Megpróbálhatod ezt a réteget a magad módján utánozni csóróként is, nekem is van olyan ismerősöm aki gyári munkásként a legújabb Iphonnal rohangál,húszezres parfümökkel fújja magát,Hugo Boss, meg Armani göncökben villog meg ötös BMW-vel rohangál. Egy vasa sincs amúgy, csak tartozásai mindenfelé.Pénzt félretenni nem tud, lakása, háza soha nem lesz,hacsak nem nyer a lottón akkor albérletben fog tengődni egész életében. Ez az ára annak ha többnek akarsz látszani mint ami vagy.
2020. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6 hát igen de mondjuk használtan egy nissan gtr is 15 20 körül vannak pedig azok ügye "low cost " szupersportautó csak ügye azt felejtik el hogy ez magyarországon eggyátalán nem számít annak bár erről nem az autó márkák tehetnek hanem inkább eddigi hatalmon lévő kormányok
2020. okt. 21. 16:20
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

Már ne is haragudj,de neked 22 évesen az a célod,hogy gazdag legyél??

Nem inkább az,hogy normális életed legyen?

2020. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
7 es pont erről van szó hogy én nem gazdagnak akarok látszani hanem az akarok lenni , unom már ezt a kib@szott filléreskedés és hogy nincs pénzem megvenni ezt vagy azt , azt szeretném hogy ne legyenek anyagi gondjaim és akkor költök arra annyit amennyit akarok , tehát ha pl el akarok menni nyaralni a maldiv szigetere valamikor pihenni akkor ne keljen hónapokig vagy évekig gyűjtenem hanem fogom magam és még aznap meg veszem a repülőjegyet
2020. okt. 21. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!