Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha luxus életett...

Mit tegyek ha luxus életett akarok de tudom hogy soha életemben nem lesz ?

Figyelt kérdés
Tehát imádom a szép ruhákat legyen szó elegánsról vagy sportosabb viseletről ,imádom az órákat a szép sportkocsikat a szép házakat a szép nőket az egzotikus utazásokat ,de látom hogy ez nekem sajnos nem fog sikerülni bár még csak 22 vagyok , pedig nekem ez az álmom hogy ilyen életet éljek és boldog legyek , de ehhez nagyon sok pénz kell azt pedig manapság magyarországon legálisan lehetetlen összehozni. Hogyan változtasam meg a gondolkodás módom ?

2020. okt. 21. 15:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
Jó, de mindezért mit teszel azon kívül,hogy kiírtad ezt a kérdést?
2020. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11 tanulok meg dolgozom de hát így nehéz
2020. okt. 21. 16:28
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

22 évesen igazán felnőhetnél,már nem is azért!

Miért kell gazdagnak lenned és luxus életet éllned?

Miért ez a célod?

Miért annyira szar átlagos életet éllni?


Huszonkét éves vagy cseszd meg!

2020. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13 nem szar átlagos életett élni csak ha az ember átlagos életet él akkor vannak problémai én meg azokat nem bírom kezelni ,mint ahogy most sem
2020. okt. 21. 16:37
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindezeket az álmokat úgy érheted el, hogy lesz rá pénzed. Pénzed meg akkor lesz, ha dolgozol olyan helyen, ahol sok lesz a fizetésed. Ismerek olyan személyt, akinek 3 diplomája van, külföldi cég itteni üzemének a vezetője, a fizetése több, jóval több, mint 1 millió Ft havonta. Irigyled neki? Tégy érte, hogy góré légy!
2020. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg kell tanulnod kezelni azokat a problémákat:wow


Egyébként azt hiszed,hogy gazdag emberként nem lesznek problémáid? Akkor te rohadtul el vagy tévedve!

2020. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

1) Lottózz!

2) Menj el selyemfiúnak, vagy nősülj jól!

3) Érd be azzal, amit önerődből meg tudsz teremteni! Tudod: Igényeket a lehetőségekhez!

2020. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Mondtam is anyámnak hogy f*szért szült meg , jól kicseszett velem én kicsi voltam amikor elváltak és apám is nem segít nekem pedig sajna van egy krónikus betegségem is , az a szerencse hogy legalább a külsőmön ez nem látszik ,
2020. okt. 21. 16:53
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondasz ilyent anyádnak ? Ha meg jól nézel ki akkor azzal is kereshetsz jó pénzeket nézd meg van egy csomó fiatal jóképű srác akik életükben egy percet sem dolgoztak és jól állnak anyagilag
2020. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keres egy gazdag nőt
2020. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!