Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincsenek érzéseim?

Miért nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés
Most vettem észre magamon, hogy egyáltalán nincsenek érzéseim már rég óta. A családom iránt olyan üres és semleges vagyok, úgy érzem, mintha csak úgy lennének. Nem tudom szeretni őket,mindig csak ürességet érzek. Ez van a többi emberekkel is. Nem gondolom meg magam, hogy véletlenül, ha olyat mondok, akkor megsértem-e. Nem tudok azonosulni az emberek érzéseivel. Most fura lesz, de nem tudomnám ki mondani, hogy "barát". Egyszerűen nem tudok senkire ezt mondani. Sokszor csak pillanatnyi boldogság tölt el, de általában vagy nyomott vagy semleges.

2020. okt. 21. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen érzelmi hatások értek téged gyerekkorodtól kezdve?

Felmenőid milyen emberek voltak? Lehet olyan géneket örököltél, amik ilyen jellemzőket hordoznak magukban.


Mindenki más érzelmi spektrummal születik, de kérdéses, hogy egészséges -e ami neked van, vagy valami negatív hatás következtében lett -e ilyen. Te hogy érzed magad? A nyomott neked rosszat jelent, vagy elvagy így a világodban?

Lehet valami zavarod is lehet, ugye.

Én nekem volt sok érzelmi sérülésem, és én sem tudtam kimondani soha senkire, hogy barát, vagy család. Mostanában tanultam meg annak a jelentését, hogy van valaki melletted, és együtt vagytok az életben, és hogy milyen sokat jelent ez.

2020. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!