Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől más egy felnőtt (20-22)...

Mitől más egy felnőtt (20-22) vagy egy tini lány (15-17) arca? mik ezek a részek az arcon?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
A ráncok
2020. okt. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Szélesebb lesz a koponyacsont. A kor haladtával nagyobb arcúnak es fejünek tünnek a fiatalkori önmagukhoz képest.

A kerek lágyvonalak (pofis puha arc stb)atvaltozik markansabb nöi arccá keskenyebb áll, nem "teltdus"arc marad, hanem laposabb "csontosabb"amit sminkkel ki is szoktk emelni amikor az arccsontra hiznak vonalat. A homlok "puposabb"lesz


Gyerekszepsegversenyekre is a gyerekarcra szoktak arccsontot is sminkelni :D es a homlokot is "pupositjàk" halantèkon sötetebb tonust hasznalnak.

Szoval gyerekeket kisminkelnek felnöttnek. Telt ajkak stb. Hàt nincs mit hozzafüznöm..

2020. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Van ertöl felgyorsitott arcvideo ahogy felnö egy kislany

[link]

2020. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

*itt van 20 éves korig

Latszik,hogy "szögletesedik" az arca

[link]

2020. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként fordított háromszöghöz hasonlít az arc, felnőttként már inkább téglalaphoz, idősként meg egy trapézhoz.

Egyébként a 20-22 éves korosztály a legszebb biológiailag, ahogy ezek az évek eltelnek, megindul az öregedés, eleinte szép lassan (pici ráncok), majd ahogy telik az idő, az idő arányosságával kicsit gyorsulva.

A 20-22 évesek még pont nem néznek ki annyira felnőttesnek, sokukra még rá lehet fogni hogy 16-18 évesek (pl. filmiparban a tiniket általában a 20-as éveik elején járó színészek alakítják). De vannak jó páran akin még 30-valahány évesen is simán letagadhatnak 10-15 évet, nyilván a genetika + életmód és a lelki beállítottság sokat számít.

2020. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En a filmekben látom azt hogy totál "idösek" játszák amugy a diákokat
2020. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem huszonévesen a mai napig van, hogy 17-nek néznek, úgy nem hiszem, hogy 1-1 vonáson múlik. Inkább genetika.
2020. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon pár ember akkora egy ostoba állat, hogy a fejem fogom :D hol lenne ráncos egy 22 éves? Még én sem vagyok az 27 évesen, szarkalábam sincs basszus.


Egyébként nekem 17 évesen kerekebb volt a fejem, az volt a fő különbség. 22 körül kicsit hosszúkásabb lett az arcom, jobban látszottak a kis almácskák az orcámon, ezért nőiesebbnek tűntem, pedig a súlyom ugyanannyi volt, mint anno, szóval nem a fogyás miatt. Más különbséget nem látok a 22 körüli és a ballagós képeim között. Ja, meg nem volt olyan szép a bőröm a pattanások miatt 17 évesen, rondán szedtem a szemöldököm, szóval nem volt stílusom egyáltalán, de ha csak a biológiát nézzük, akkor tényleg csak kevésbé van golyó fejem :D

2020. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én arcom a 15-17 éves önmagamhoz képest nem hiszem (nem látom, illetve akiket megkérdeztem, azok sem), hogy változott volna, de a környezetemen is ezt figyeltem meg. Inkább a fiúk azok, akik ebben az időintervallumban markánsodnak. Ami a lányokat illeti, őket mondjuk a 12-13 éves verziójukkal érdemesebb összehasonlítani szerintem.
2020. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!