Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek, hogy mióta van...

Észrevettétek, hogy mióta van a COVID-járvány azóta divat lett szidni a krónikus betegeket?

Figyelt kérdés
Fórumokon szoktam olvasni, hogy nekem ilyen meg olyan "erős immunrendszerem van" és "mindig sportoltam, egészségesen étkeztem nem érdekel ez a kamuvírus" meg, hogy "hulljanak a selejtek megérdemlik". Meg rendszeresen közlik emberek halálhírét (és sokszor ismert embereket is) akiknek a halálával kapcsolatban megemlítik a covid-ot és erre is elképesztő undorító hangnemben reagálnak mintegy megbecstelenítve az érintett emlékét. Tényleg ennyire szociáldarwinista országban élünk? Ha igen, akkor eddig hogy nem ütközött ki a dolog, miközben elvileg mi vagyunk Európa legelhízottabb nemzete, a rák- és cukorbetegségek terén is vezető ország vagyunk szóval ez alapján nem lenne ok a melldöngetésre.

2020. okt. 25. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Népünk, és politikusaink előszeretettel szeret bűnbakot kinevezni bármire is...
2020. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Észrevettem. Főleg fórumokon megy ez. Elszomorító, mert bárkinek lehet diagnosztizálatlan betegsége, a nagy macho man-eknek is, aki pityeregnek a maszk miatt.
2020. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az elvágott kisujj párhuzam látom nem jött át mindenkinek.

Mégegyszer: egyik sem halálos (magas vérnyomással is 90 éves korig simán el lehet élni rendesen szedett gyógyszer mellett), de ha valami tőled független tényező kavar be, akkor bizony gáz van. Aki nem krónikus beteg az nyilván azt gondolja, hogy a magas vnyomásúnak/cukorbetegnek stb. meg vannak számlálva a napjai és az ágyat támasztja miközben a fejéből csövek lógnak ki, miközben te azt hiszed halhatatlan Istenség vagy, mert egészségesen étkezel és sportolsz. El kell keserítselek, te is bármikor kaphatsz agyvérzést egy intenzív edzés után vagy lehet egy fel nem derített daganatod.


#10: Maximálisan osztom a véleményed.

2020. okt. 25. 16:35
 14/14 anonim válasza:
43%
De igen, en eszrevettem. Nagyon sajnalom aki most nem tud dolgozni, vagy kikapcsolodni. De igazabol a COVID elleni vedekezes egy haboru, (nem konspiraciorol beszelek az emberiseg ellen, hanem a vedekezesi modszerekrol). Azt csak szerenyen jegyzem meg, hogy a vilaghaboruk idejen sem igen mehettek ki az emberek az utcara, hogy "na de kerem, en dolgozni szeretnek, setalni, es a barataimmal talalkozni." Meg kellene erteni, hogy mutaciok gyors megjelenese miatt elobb utobb, tiltas nelkul sem fog senki sehova menni, mert beteg lesz. En most latom a fiatal csaladtagjaimon (akik egeszsegesek, es normalis eletmodot folytatnak,) hogy meg a nem korhazi allapot is, hat bizony nagyobb megprobaltatas, mint amit el tudtak kepzelni.
2021. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!