Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez esetben érdemes...

Szerintetek ez esetben érdemes legalább egyszer fenn maradni egész éjjel? (Tanulás)

Figyelt kérdés
Csütörtökön okj-s vizsgám lesz. Az utóbbi két hétben végigmentem a 95 tételen. Azt terveztem, hogy ezen a héten átisnételem a tételeket, de sok, és lassan haladok (némelyikre alig emlékszem már). Ti mit csináltatok a helyemben? Tudom, az alvás fontos, de talán megéri az egyik éjszakát beáldozni. Vagy bízzak abban, hogy azokat a tételeket, amelyeket nemrég vettem át, gyorsabban át tudom majd ismételni?

2020. okt. 26. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%

6-8 óra alvásra szükséged van. Akkor rögzülnek az emlékek az agyban, ha nem alszol pár órán belül a rövidtávú memóriádban sem marad meg.

Egyetemen azokon a vizsgákon ahol inkább kialudtam magam, de kevesebbet tanultam nagyobb sikerrel mentem át, mint azokon ahol hülyére tanultam magam és nem is aludtam.

2020. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

10-kor feküdj le!

🛌🛌🛌

2020. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!