Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Koronavírussal kapcsolatban...

Koronavírussal kapcsolatban sokan emlegetik a Vírustagadókat, ha Ők a vírus tagadók (egyébként nem tagadják a vírust,csak a veszélyességét kérdőjelezik meg legtöbb esetben) akkor a többiek vírus hívők?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 13:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
15%
A 4-es válaszom pontosan miért lett lepontozva? Vannak, akik a vírus létezését tagadják. Emiatt miért engem kell lepontozni? Vagy mi volt vele a probléma?
2020. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

11.


A vírus tagadó alatt azt értik,ha valaki nem ért egyet a korlátozásokkal!


Nem azt, hogy tagadja a vírus létezését.(Olyan is van)



Ezt nem Én találtam ki,hanem a médiában is a korlátozásokat megtartani és szigorítani akaró emberek aggatták rájuk a vírusagadó jelzőt.


Én sem értem miért pont ezt találták ki ,nem pedig pld., korlátozás ellenes.


Illetve értem: mert úgy nem lehetne ellehetetleníti Őket.

2020. okt. 30. 00:04
 13/30 anonim ***** válasza:
28%

#12

Én pl Gödényre hallottam eddig a jelzőt, és ő tagadja is hogy járvány lenne, konkrétan kinyilatkoztatták múltkor valami "konferencia" után hogy nincs járvány.

Szóval ő is pl. tagadja. Nem értem, miért gond akkor ha tagadónak nevezik....??

2020. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem tagadja, hogy létezik a vírus! A vírus tagadó azt jelenti.
2020. okt. 30. 15:22
 15/30 anonim ***** válasza:
62%

Ezért sem érdemes hinni a médiának, mert csak hazudik és egymás ellen fordítja az embereket.


Benne is van a szóban, hogy VÍRUStagadó, tehát a vírust tagadja valaki. De Gődényék nem a vírust tagadják, hanem az értelmetlen intézkedések ellen lépnek fel és próbálnák megértetni az emberekkel, hogy egy maszk nem fogja megváltani a világot, sőt, attól még csak rosszabb lesz a helyzet.


Ezt csinálja a média, manipulál, híreket gyárt, amik természetesen nem léteznek.

Ezért veszélyes, ha valakinek az agyát átmossa a média.


[link]

2020. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
21%

#14

Oké, akkor járványtagadó. Mi a különbség, mármint a gyakorlati különbség?

2020. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
59%
Én elismerem a gyógyszerészeket, orvosokat, nem tagadom a Covidot sem, de engedtessék meg, hogy a jól bevált gyógynövényekkel gyógyítsam magam. Érdekes módon, amióta nem oltatom be magam influenza ellen, 10 éve, azóta beteg se voltam soha. S ez nem oltásellenesség, ezek tények, bizalmatlan vagyok a szintetikus dolgokkal kapcsolatban, legyen az drog, vagy gyógyszer (tudom, ez utóbbi is az).
2020. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

16.

A kettő más fogalom.


Amúgy ilyenkor,ha valakiről helytelen állítanak a sajtó ki szokta javítani és elnézést kérni!


Ebben az esetben ez nem történt meg ellenkező esetben már régen feljelentenék!

2020. okt. 31. 23:22
 19/30 anonim ***** válasza:
65%

#18

Tudom hogy más fogalom, épp ezért úgy tettem fel a kérdést, hogy mi a GYAKORLATI különbség....?

Kíváncsi lennék.

2020. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

19.


Nem értem, hogy pontosan milyen gyakorlati dolgokra gondoltál,ezek elméleti dolgok

2020. nov. 2. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!