Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett az emberek jó nagy...

Miért lett az emberek jó nagy része ilyen eszméletlen bunkó és primitív?

Figyelt kérdés

Tisztelet annak a kevés kivételnek!

Mostanában mindegy hova megyek, mindenhol belefutok olyan elmondhatatlan bunkó és hülye emberekbe, hogy nem igaz. Én nem tudom miért találnak be engem mindig ilyenek, de már nagyon elegem van. Ennyire megvannak keseredve és ennyire jó érzés tönkretenni nekik valaki napját? Teljesen jól indul a napon, bárhova menjek akár a boltba, a bankba vagy hasonló helyre, mindenhol lesz legalább egy ember, akin látszik hogy nincs kin levezetnie a feszültséget, ezért beleáll másokba szándékosan. Nekem is van ezer problémám, mégse fogok áttaposni egy full idegen emberen, csak mert olyan kedvem van. Felháborító komolyan!

Biztos akad itt gyakorin is olyan, aki ilyen típus, mint az említett bunkók. Nektek ez miért jó? Adjatok màr rá választ légyszi! Miért jó valakit feldühíteni és elrontani a napját, csak mert nektek valami nem működik az életetekben?



2020. okt. 27. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

Én azért vagyok bunkó, mert az én bunkóságom fenntartani kevesebb energiát igényel, mint a kedvességem. És őszintén elegem van a másoknak való megfelelésből. Magasról leszarom, ki mit vár tőlem és ki mit gondol rólam. Az emberek többsége azzal tart sakkban, hogy seggnyalást vár és a ráérésed és ha nem kapja meg, ítélkezni kezd. Nekem arra jó a bunkóság, hogy így nem leszek idegen senkik szolgája és nem is szenvedek attól, hogy úristen, mennyire elitélnek, mert leszarom.


Másokba beleszállni nem szoktam, de őszintén nem értem, néhány ember hogy jön ahhoz, hogy megmondja, hogy viselkedjen a másik? Nekem senki és anélkül is életben marad, hogy szófogadnék neki. És én is.

2020. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, hogy ha kedves vagy, akkor a kisujjadat nyújthatod, egyből a karod kell nekik. És ha kedves vagy, az azt is jelenti, hogy adsz mások véleményére, valamilyen szinten meg akarsz nekik felelni, ez pedig nem jó, mert nagyon sok ember ennélfogva zsarol és követelőzik. Egyszerűbb elfogadni, hogy bunkó vagy, röhögni egyet, ha valakinek nem tetszik a pofád és a magad urának lenni.


Én eredetileg segítő szakmában dolgoztam. Olyannyira kedves és segítőkész voltam, hogy ez a pálya vonzott. Aztán kiégtem. Miért? Mert folyamatosan kaptam a szart a nyakamba szabadidőmben is, hogy nekem mindenkinek a hasfájására rá kellene érnem, hallgassam már meg ezt, segítsek már amaznak, mellé pedig véleményt sem formálhattam, mert megkaptam, hogy egy igazi segítő szakember ilyet nem gondol és nem mond, különben inkontinens. Nagyon rosszulesett az egész, mert szerettem volna jó szakember lenni, de nem akartam eldobni önmagam sem, főleg a magánéletemben. Aztán minél jobban próbáltam magam megőrizni és meghúzni a határaimat, annál több ilyen undorító, érzelmi zsaroló megjegyzést kaptam. Végül (más okokból) pályát váltottam és vele levetkőztem a kedves, jó ember képét is. Életem legjobb érzése volt kimondani, mikor egy ismerősöm megint kezdte ezt a zsarolást, hogy ott b+aszd meg a jó k+urva anyádat, te hisztis marha, hát azt hiszed, érdekel a szarságod? Takarodj, nőj fel a búsba és oldd meg magadnak, engem meg hagyj a szaroddal vasárnap délelőtt.


És már lepergett rólam, hogy inkontinens vagyok, mert nem emberekkel foglalkoztam. Nem érdekeltek. Szarok rájuk.


Sok ember úgy pofátlan és g+ci, hogy közben rettenetesen nyájas és kedves... Rühellem őket. Hagyjanak békén, keressenek maguknak más szolgát, akit érdekel, ha nekik valami nem tetszik.

2020. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
*inkompetens, na, autocorrect
2020. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
Kipcsak népünknek erre van szüksége. Énszerintem kb. 2002-től kezdett ez a nép megvadulni... Lehet gondolkodni ki/kik miatt...
2020. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Számos olyan jelenség van, amelyet importálnak a magyarok, - ez azért van, mert a túlnyomó többség csak arra képes ebben az országban, hogy egy kolompot rázó fajtársa (nyugati "civilizált ember") után kullogjon. -Nincs fantáziája, nincs egyénisége, lusta gondolkodni... Importáltunk mi már sok mindent - élen a kulturális szokások garmadájával, amelyek túlnyomó hányada nyomokban sem illeszthető bele a magyar ember társasági életével, mentalitásával, szokásaival. De sebaj, - ha már itt van,... Az azonban közös az összes behozott baromság tekintetében, hogy valamilyen okból a kulturális szokások pozitív része szinte mindig, kivétel nélkül kívül rekednek határainkon. Marad és erősödik azonban a "céltudatosság" leple alá rejtett erőszakosság, neveletlenség, üzleti szemlélet. Nem kell messzire menni: Valentin nap. Hellowen. Mi a közös bennük? Az, hogy az emberek érzelmeiből nyílt, gátlástalan üzletet csinál. Mindegyik arra sarkall, hogy az év egyetlen napján legyél "EZ" vagy "AZ", - olyan dolgot esélytelen ezek mögé képzelni, hogy adott esetben te az év 365 napján szeretettel viszonyulsz valakihez, mert az érzelmek, a mások által ünnepként aposztrofált eseményekkel összefüggő érzelmek csak pénzben fejezhetőek ki a modern világban. -Speciel, felfordul ettől a gyomrom úgy, ahogyan attól is, mint amikor más szeretné belém sulykolni, hogy számomra minek kell fennköltnek, ünnepélyesnek lennie. Majd ÉN ELDÖNTÖM, hogy mit, hogyan, mikor, s miként ünnepelek úgy, ahogyan azt is, hogy az én értékrendemben mi meríti ki az ÜNNEP fogalmát! Az általam vázol "szép, új világban" sok embernek nincs is fogalma arról gyakorlatilag, hogy milyen szinten viselkedik állat módjára másokkal, - annyira a saját egója köti le!
2020. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A magyar alapvetően egy meglehetősen lusta, buta és tahó nép. Ehhez hozzáadódik, hogy a mostani kormány is a bunkóságot népszerűsíti és a proliknak ad önbizalmat.

Egyszerűen az átlag prolik nincsenek is normálisan megnevelve meg a frusztrációjukat is másokon vezetik le.

2023. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!