Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A primitív / ostoba / aljas...

A primitív / ostoba / aljas ember tisztában van vele hogy az ? Egyértelmű számára vagy fel sem merül benne ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem. nagyon sok ilyen embert ismerek,de mindig azt hiszik magukról,hogy ők a legjobbak. az ilyennek szóba se kell állni.
2020. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kevesen ismerik el a hibáikat vagy vállalják tetteik után a felelősseget , ez típus érettség kerdése . Meg a divat , visszatekintve a 80as evek filmjei zenéi mind a fokozatos embertelenedésről normalitás leszoktatásarol szóltak . Tömegkultuszipar szandekos társadalom lerontása , vagy a csürhe alvilag tolakszik vagy a rendszer zsarnok elnyomó pusztitó .
2020. jún. 24. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek sajnos..Sőt! Még ők verik a mellüket. Nézz körül a világban. Őrületes dolgok vannak.
2020. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön le nekik, mert úgy érzik, úgy a helyes, az ő gondolkodásuk.
2020. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Én tisztában vagyok vele. Mondjuk ezzel lehet, hogy szintet léptem, mert van, aki még ennyit sem tud magáról. :D De a felsoroltak igazak rám.
2020. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyat ismerek, akik igen, és még büszkék is rá. Ők ilyeneket mondogatnak, hogy ők tudják, hogy hogy működik a világ valójában, csak erre a "gyengék" még nem jöttek rá.
2020. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hasonlókat ismerek akik full iskolazatlanok de haverkodos gyermeteg a stilusuk . Amikor üzletelnek vagy pénz a téma előkerül a tuti business meg az okosság miközben ezek mind orgazdaság piti tolvajlások meg kabszer csempészet .
2020. jún. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!