Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női szemmel egy autó nélküli...

Női szemmel egy autó nélküli férfi miért furcsa?

Figyelt kérdés

Kérlek csak az válaszoljon aki szerint furcsa.


Azok kérlek ne akik szerint nincs ebben semmi különös és lehet autó nélkül is élni. Előre is köszi a megértést.



2020. okt. 28. 11:11
1 2 3
 11/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
11%

Jah, szóval igazam volt, és ennyit tudtál ideböfögni emiatt csak, hogy ezt a bugyisközmondást megszólod.

Értünk...mindent értünk.

Gigap.ci

2020. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
18%
Új emberként szóltam be, mert kegyetlen szánalmas vagy.
2020. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%
Nekem egy autó nélküli férfi fériatlan. Ez van, a vezetés, barkácsolás-bütykölés nekem hozzátartozik a férfiassághoz.
2020. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

# 1 # 2 # 3 # 4 # 5 # 6 # 10


Ismerkedéskor pl. egy egyébként vonzó férfiból azonnali hatállyal kiábrándulást okoz, ha nincsen autója?


Vagy azért úgy vagytok vele, hogy ha úgy érzitek lehet vele hosszú távú dolog mert annyira vonzó, és megértitek egymást, akkor rábeszélitek lassan hogy ugyan szerezzen már be egy autót?


Hogy vagytok ezzel személy szerint?

2020. okt. 28. 12:48
 15/24 A kérdező kommentje:

# 10


Mi a véleményed arról az érvről amit hát igazából olvasás és önfejlesztés mániások szoktak emlegetni, hogy nekik a tömegközlekedésen töltött idő nem veszteség mert közben sokat olvasnak és hogy ezt szerintük autóban nem lehet.

2020. okt. 28. 12:51
 16/24 anonim ***** válasza:
26%

Én még nem találkoztam olyan férfias férfival, akinek ne lett volna kocsija.


Egyszer randiztam egy művészlélek sráccal, nagyon nyámnyila volt, nem igazán tudtam magam vele elképzelni, aztán kiderült, hogy nincs jogsija, nem tud vezetni és nem is akar mert alkalmatlannak érzi magát rá (ez amúgy nagoyn helyes, hogy elismeri), és méginkább rátett egy lapáttal az unszimpátiámra. Nem is lett belőle semmi.


Aki nekem eddig nagoyn bejött és férfiasnak találam - köztük a férjem is- azoknak mind volt kocsijuk. Nem tudom elképzelni, hogy olyannal legyek akinek nincs.

2020. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
0%

Nálam csak azért nem releváns, mert 18 évesek voltunk, mikor összejöttünk a férjemmel. Jó, neki már akkor is volt jogsija, de akkoriban ez nem érdekelt.

Viszont, ha később ismerkedünk meg, pl 25 évesen, és nekem van autóm, jogsim, neki nincs, és mondjuk vidéken lakna, furcsának tartanám. Mondanám hogy nem dobnám emiatt, de átvitt értelembe ferdén néznék rá és de, dobnám-vagy össze se jönnénk. 25 évesen egy kiskategóriás autója/jogsija sincs valakinek, anyagi okokból, akkor egy negyed évszázad alatt mit csinált ( persze kivétel ha mondjuk épp orvosi tanulmányai vannak, amik hosszú idők, stb....)?

Tehát az hogy erre sincs lóvéja, én átvetíteném más terekre is.

Egy jól szituált, iskolázott, igényes embernek, aki valószínűleg 25 évesen már dolgozik, ilyenjei kellenének hogy legyenek.


Én nem vagyok az a fajta nő, aki 30-35 évesen akar elkezdeni élni, és házat venni 40 évesen hitelre. Pedig semmit nem tettek a fenekem alá, sőt....

A lényeg, én bizonyos dolgokat összekötnék a fejemben más bizonyos dolgokkal, kombinálnék....

Azaz, ha valakinek, egy felnőtt férfi korban lévő embernek nincs autója, az rengeteg más tényre rávilágít, és mi nők kombinálunk, és az alap tényeket túl látunk. Amúgy sose kérnék többet a páromtól, mint amit én ne tudnék letenni az asztalra.

2020. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%

15-ös válaszra: Nem, nem kizáró ok, nem is szempont, legfeljebb akkor kezdek el hisztizni, ha tömegközlekedéssel akar túráztatni a halál faxára, mert ő azt szokta meg, hogy poshadunk a távolságin (főleg most, jó kis maszkos burokban) és/vagy azon nyavalyog, hogy kocsi híján ez meg az milyen messze, ezért oda nem is megyünk, ezért csak egy helyben ülünk és malmozunk, ha rajta múlik. Én a belvárosban élek, jogsim van, kocsimat a tesómnak adtam, mert nem érte meg tartani ahhoz képest, amennyit használtam. Ha kell, tudok bérelni. (Bár mostanában sokat gondolkodtam, hogy mégis jó lenne...) Így könnyű. Édesanyám egy kicsit messzebb lakik (Budaörsön), na onnan járna a bánat azzal a távolsági szarral, oda mindig kocsival megyek. És kellemetlen lenne, ha a párom ilyen helyen lakna és nekem kellene fuvaroznom akkor is, ha ő jön ide, vagy pedig egy órát várhatok, amíg ideér, éjszaka meg aztán főleg.


16-os válaszodra: jártam ki Piliscsabára egyetemista koromban vonattal. Jó az, ha az ember ki tudja használni az idejét, de mikor rá vagy arra kényszerülve, hogy emiatt a szar miatt korábban kelj, ne érj vissza időben, ne tudj olyan dolgokkal foglalkozni, amikkel nem lehet a vonaton... Az azért nem kellemes. Főleg, hogy én nem is nagyon tudok ilyen körülmények között hatékony lenni, mire összeszedem a dolgaimat, megnyitogatom őket laptopon, előszedem a jegyzeteimet, amik mellesleg nem is férnek el rendesen és a többi utas is hülyének néz, addigra szállhatok le. Autóval könnyebb, gyorsabb és kényelmesebb szerintem. Lehet podcastot hallgatni is, én azt szoktam. És nincs az, hogy 3 táskával szerencsétlenkedik az ember, leizzad, stb, meg várnia kell fél-1 órát a következő vonatra télen/nyáron a hideg megállóban.

2020. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%
3.vagyok. Nem ábrándulok ki belöle,de a mindennapi kapcsolatban okozna gondokat.Nyaralni mindig kocsival megyek.
2020. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

2es vagyok, nem volt sok pasim, úgy 5 de mindnek volt autója.

Szerintem elenyésző akinek nincs, nem 16 évesen nyilván.


Mielőtt valaki jön hogy haszonleso vagyok...nekem is can autóm. És senkinek nem volt a homlokára írva h van e neki vagy nincs. Mindnek volt eddig és ennyi.


Aki azt írta ő is el tudja hozni a csempét... Én is. De a kicsi nélküli barátod nem tudná. Ezt akarta mondani aki ezt írta.

2020. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!