Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez kihasználás?

Ez kihasználás?

Figyelt kérdés
Szeretett hianyom van és az egyik haveromnak meg fogtam a kezét filmezés közben és mondtam neki hogy csak szeretett hianyom van de nem akarok tőle semmi komolyat erre ő azt mondta hogy ez kihasználás szerintem meg ez gyerekes és nem kihasználás 🤷🏼‍♀️

2020. okt. 28. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

De ez is az.

Ö nem kèrt belöle.

2020. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De eleve többet érez irántam mint barátság és erről amúgy nm tudtam akkor és most hogy erről beszéltünk kiderült hogy többet érez és én hogy el mondtam neki hogy csak ezért meg ezért mielőtt még tudtam volna hogy többet érez gondolom valamien szinten igaza van de én nem tudtam hogy már a baratsagunkat eleje óta érez irántam valamit 🤷🏼‍♀️
2020. okt. 28. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Valamilyen szinten igen, én is ismerek egy fiatal 30-as anyukát (igaz csak online), aki anonim chaten meg még ki tudja hol akarja be pótolni ezt a szeretet hiányt.

Kicsit fájt rájönnöm 2 év hülyítés után hogy ez van.

2020. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lany vagy es fiunak fogtad meg? Akkor olyasmi, hogy csak a lelkizes kell tole, aki meg csak dugja a csajokat, az testisegre vagyik.

Szerintem akkor mondjuk inkabb, utobbi sem kihasznalas.

2020. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen igen lelkizesre meg ilyenekre vágyom nem kapcsolatra meg semmi felé testi kényszerre. De ő ezt tudta is hogy nem akarok senkit főleg nem nálam fiatalabbat.🤨
2020. okt. 28. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen hülyítés, mert nem ugyanazok az igényeitek.
2020. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!