Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye gyorsan telik az idő?

Ugye gyorsan telik az idő?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, gyakran vissza nézek régi iskolás kepeket, tudom fiatal vagyok de akkor is érzem hogy az idő elszáll , és az életünk is gyorsan le pereg. Remelem lesz valami halál után.
2020. okt. 29. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még fiatalabb vagyok(16 éves) de nagyon!!!!

Olyan mintha most lett volna a tavalyi ősziszünet,egyszerűen képtelen vagyok elfogadni,hogy komolyan eltelt 1 év

2020. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
...ezért kell olyan dolgokat csinálni, ami után leszarod a halált, mert elmondhatod, hogy éltél. Gyerek, világkörüli út, stb..
2020. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pár évvel fiatalabb vagyok nálad.

Emlékszem,hogy kisiskolában-alsó tagozatban nagyon-nagyon lassan telt úgy minden. Az órák,a napok,a hetek,minden nagyon lassú volt

Aztán felkerültem felső tagozatba és minden felgyorsult.

Csak úgy telt minden. Annyira jó érzés🙂

2020. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Épp amikor kezdtem megszokni a tegnapot, hát nem eljött a mai nap?!
2020. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
menj csak el a fogorvoshoz, ott a székben nézd meg, milyen lassan telik az idő. :D De most komolyra forditva: próbálj meg változatosabba élni, tartalmasabb dolgokat csinálni. Akkor is gyorsan telik, de nem baj. Látod, hogy milyen jó ez!
2020. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csinálj olyan dolgokat, amikre valószínűleg nem lesz többször alkalmad, hogy az életed, ami olyan "gyorsan le pereg", tartalmasan teljen!


#YOLO (You Only Live Once)

2020. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne csináld mindennap ugyanazt, tömd tele élményekkel!

Shuffle your life app

2020. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!