Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek egyesek kimondani...

Miért félnek egyesek kimondani az igazságot?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember azt gondolja, hogy ha őszinte, akkor ezzel mások visszaélhetnek. Pedig ez nem így van. Ha én őszinte vagyok, és kimondom, ami velem történt, akkor megszabadulok a tehertől. Egy. Kettő: ha valaki ezt így vagy úgy kiferdíti, és elmondja másnak, akkor abból megtudom, hogy valójában milyen ember. Tehát soha ne féljünk kimondani az igazságot.

2020. okt. 29. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Nézd meg a mostani vírus hisztéria helyzetet. Lenkeiék kimondták az igazat és máris máglyán akarnák őket megégetni. A média a közellenség tárgyává akarja őket tenni.


Nos, hiába mondja ki valaki az igazat, ha utána csúnyán megégeti magát.

2020. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Alapjáraton tök igazad van,de az 1-esnek is igaza van
2020. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az ember belefárad az igazságba. Nem éri meg.

Pl. a nők mindig őszinteséget akarnak, elvileg, de ha megadom nekik, akkor én vagyok az Antikrisztus.

Ha publikálod a koronavírus-ellenes véleményedet, lecsuknak.

Ha csak a pénzért felvételizel valahová, és meg is mondod, nem vesznek fel, mert nekik elhivatott csapatjátékos kell.

Az igazság egy délibáb.

2020. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az igazságot kevesen tudják megfelelően kezelni.
2020. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondj igazat es betorik a fejed.
2020. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az ember belefárad az igazságba. Nem éri meg.


Pl. a nők mindig őszinteséget akarnak, elvileg, de ha megadom nekik, akkor én vagyok az Antikrisztus.


Ha publikálod a koronavírus-ellenes véleményedet, lecsuknak.


Ha csak a pénzért felvételizel valahová, és meg is mondod, nem vesznek fel, mert nekik elhivatott csapatjátékos kell.


Az igazság egy délibáb."


Itt az a baj, hogy te azt hiszed, hogy az őszinteségért, azért, amit gondolsz jár valami. Pedig az égvilágon semmi nem jár.


Ha randizunk, megkedveljük egymást, de elmondom neked őszintén, hogy soha nem fogok szopni, akkor dobsz... az őszinteség miatt? Nem, amiatt, amivel kapcsolatban őszinte voltam.


Az őszinteség arra jó, hogy minél inkább olyan társat, munkát, közösséget találj, aki, ami megegyezik veled. Nem arra van az őszinteség, hogy "ez vagyok én, és senki nem reagálhat rá semmi negatívat".

2020. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Eddig minden nő szarul szopott, szóval emiatt nem dobnálak. Örülnék, hogy ki mersz mondani dolgokat.

Nem a negatívval van a baj, hanem azzal, amit a 4-es írt. Van egy elvárás, és ha valaki nem azt kapja, akkor már nem oké. Ha egy nőnek megmondom, hogy bizony dagi, akkor paraszt vagyok. Ez az én bajom, nem a szopatás hiánya.

2020. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja és az mekkora igaz paradoxon, hogy 10-ből 9 ember azt vallja magáról, hogy őszinte, de 10-ből 9 ember volt már átb_szva. Most akkor...?!
2020. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De ha valaki kövér, nem kell vele összejönni. Vagy lehet vele ezt normálisan, emberien közölni. Az őszinteségnek nem kell ridegnek lennie.
2020. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja, szóval kozmetikázzam az igazságot, csak azért, hogy emészthetőbb legyen? Szóval akkor megint gondolkodnom kell, mielőtt kimondanék valamit... ugyanott tartunk.

(Amúgy bírom a husis nőket, csak példa volt.)

2020. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!