Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként milyen érzés kimondani...

Nőként milyen érzés kimondani a punci szót?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, mintha a nők nem nagyon akarnák kimondani ezt a szót. Netán hülyén hangzik?

2020. máj. 9. 13:05
1 2
 1/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%

Én még szerintem életemben nem mondtam ki vagy írtam le.

Mivel engem faterom nevelt, mert ő otthon volt mint rokkantnyugdíjas, a női dolgokat megtanultam nem-kimondani, mert hát, azt "nem szabad". Fater mindig is az a 2 lépés távolságból kislányt nevelő apuka volt, ne hogy belekavarjon bármibe. Tehát elég kicsiként, már én egyedül fürödtem, ő csak a folyosóról bekiabálva ellenőrzött, hogy okésan vagyok-e.

Sebészeten dolgozom, latinul bármit, szakszavakkal el tudom magyarázni, de úgy konyhanyelven ...áhh..:D Rendesen zavarba jövök ha mondják, és ellenszenvesnek érzem ezt a szót :D Meg a másik "p" betűset is.

Ehh...

2020. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát attól függ... Ha a sajátomra akarok utalni, akkor pasik előtt zavarbaejtő, csajok (barátnők) előtt vicces, de pl. szülők előtt ki se mondanám, semmilyen kontextusban. Ha nem a sajátomról lenne szó, akkor szintén inkább vicces a pasik előtt is, vagy legalábbis a női nemi szerv kifejezésre konkrétan ezt a szót leginkább vicces helyzetben használnám.
2020. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Simán én... p.csa, punci, pina, suna. Nem sz.rozok én.
2020. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Olyan, mint férfiként kimondani a fütyit. 😀
2020. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha épp olyan alpári a társaság, akkor én sem sz#rozok, bármit kimondok, ahogy az egyik válaszoló írta :D Viszont kulturáltabb körökben azért ez ritkán fordul elő, szóval nem azért nem mondom ki az ilyesmi szavakat, mert ne merném, hanem egyszerűen azért, mert nem is téma a nemi szervem ilyen társaságban.
2020. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Én vaginának hívom...
2020. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Na a sok prűd és álszent nekiállt lepontozni azokat, akik egészséges módra magukat adják, de világosan leírták hogy azért mindennek megvan a maga helye. Remélem az összes ilyen már rég apácává avanzsált és bevonult egy kolostorba.
2020. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekes. Itt szoktam nyomatékosításként használni. De amúgy nem. Mondjuk nem is szoktam beszélni róla.


Az a baj, hogy nincs olyan semleges szó rá, mint a farok. Csak vulgáris, mint a pina, vagy gyerekes, mint a punci. Kicsit olyan... nevetséges, mikor olvasom felnőtt nőktől, hogy a saját nemi szervükről punciként beszélnek. Képzeld el, ha felnőtt férfiak a kukijukról vagy fütyijükről beszélnének.

2020. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
#8 szerintem nem gyerekes, kb a pöts női megfelelője, nem a fütyié. Én gyerekkoromban nuninak hívtam :D
2020. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
48%
Nekem gyerekesen hangzik. Anno amikor kicsi voltam, otthon p1na volt de így felnőttként azt tapasztalom, hogy azt meg vulgárisnak tartják. Bár igazából nincs is ingerem kimondani. Mégis milyen kontextusban mondanám? Orvosnál az orvosi neveket használom ha úgy van.
2020. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!