Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 felé kicsit belassul az ember?

40 felé kicsit belassul az ember?

Figyelt kérdés
39 vagyok és azt veszem észre,hogy kezdek elkényelmesedni,meg olyan szokásokat felvenni,mint 1 idősebb ember.Pl 3-4 éve még coupé autóm(bmw316) volt,most meg egyterű(opel meriva), pár éve testépítő edzésre jártam,most helyette túrázok az erdőben,általába volt szeretőm,vagy valakit hülyítettem,3éve csak a feleségem,nem érdekel ki mit gondol rólam,nem akarok senkinek megfelelni(jobban figyeltem az öltözködésre,hogy áll a hajam..),egyre többet olvasok történelmi témákat,egyedül is elvagyok magamba,nem kell a haveri társaság. Ezek mindenkinél megvannak,a korral járnak?
2020. okt. 30. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem a korral járnak. Baratom is hasonlo hogy csak azert nem akarja hogy külön menjünk mert màr belefaradt a tarskeresbe nem akar körbeudvarolni senkit, amikor haverokkal vannak összejövetelek olyanokat mond hogy a hàtàra sem kivànja de tisztességböl elmegy végighülyüli, miközben vegig azon van, mikor léphetünk màr le, hogy ne bántson meg senkit, (családosak a haverjai), meg sorolhatnàm es 30 éves.
2020. okt. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A karàcsony is hasonlo lesz nàla. A csaladdal összejövetelek mert ez a szokàs es ennyi kibirja.

1.voltam

2020. okt. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*amugy ezekben passzolunk is.hasonlo vagyok nagyban
2020. okt. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet nála előbb jöttek ezek a dolgok.
2020. okt. 30. 06:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

😀

Nem vagy egyedül.

Igen, én is észrevettem ezeket magamon.

Nem érzem problémának. Egyszerűen más életszakaszban vagyunk már.

Többet ér egy nyugis este, egy jó vacsora, jó társaság vagy egy program, mint egy autócsere vagy egy nagyobb felújítás eredménye

Sokszor legyintek dolgokra, hogy jól van az már...

10 éve ezt nem tudtam volna elképzelni.

Mondjuk a legjobb dolog az,hogy megtanultam rengeteg dolgot a helyén kezelni.

Sokkal kevesebb konfliktusom van az életben, sokkal jobban ki tudok állni a véleményem mellett és nem rendít meg mások véleménye.

Megtanultam nemet mondani udvariasan és nincs már bennem az a kényszeres megfelelési vágy, ami fiatalon.

És ahogy te is mondod, az embert elkezdik érdekelni olyasmik, amik addig nem annyira, pl politika, történelem.

Az az igazság, hogy én élvezem ezt a helyzetet.

Régen állandó rohanásban voltam, most meg valahogy mindig ráérek.


Nyilván dolgozom és vannak teendőim azon kívül is, de bármire tudok időt szakítani, ha szeretnék.

Néhány éve érzem azt,hogy na végre,olyan mintha én irányítanám az életem.

El tudtam engedni az olyan időrabló dolgokat, amik arra irányultak hogy még több pénzt keressek, hogy még több dolgot megvegyek.

Teljesen máshogy látom a világot mint korábban.

Olyan komfort érzés...mint amikor az első önálló albérletet/otthont az ember belakja és élvezi az önállóságot.

2020. okt. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól érzed. Korral jár, mind változunk idővel. Ugyanígy vagyok, mostanra lenyugodtam. 42F
2020. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg én is jobban érzem magam,nem akarok már megfelelni senkinek sem és igen én is többször merek nemet mondani...
2020. okt. 30. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!