Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kerültél már olyan helyzetbe,...

Kerültél már olyan helyzetbe, amiben egy gyengeséged, hiányosságod előnyödre vált?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pl. az első hullámnál, tavasszal a szociális fóbiám, és az emberkerülő, félős tulajdonságom segített abban, hogy ne éljem meg akkora katasztrófaként az elzártságot.
2020. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jött a távoktatás örültem neki, mert boldogtalan voltam,ugyan olyan volt minden nap,nem éreztem magam annyira jól magam a haverjaimmal a suliban se a hétvégéken.Jól jött akkor ez a dolog.
2020. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyre emlékszem. Egyszer lusta voltam rendes baktérium táptalajt csinálni egy kísérlethez, inkább fogtam egy régit és rákentem az adott cuccot amit normálisan bele kellett volna keverni.


Másnap láttam, hogy a baktériumok máshogy viselkednek ott ahol rácseppent az anyag, mint a többi részen.


Kiderült, hogy nem sikerült egyenletesen elkenni az anyagot, azon a részen sokkal több volt. Ha rendesen belekevertem volna, akkor ez sosem derült volna ki, ugyanis belekeveréssel 3-szor annyit kellett volna adni, mint normálisan.


(Utána megismételtem rendesen belekeveréssel, és a normál adag nem hozta az eredményt, de a 3-szoros adag igen.)

2020. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 ez nagyon érdekes :O biológus vagy?
2020. okt. 30. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biológus vagyok.
2020. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!