Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az hogy egy ember...

Mit jelent az hogy egy ember toxik?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják nekem hogy xy nagyon toxik de sose értem és kínos lenne megkerdezni azok után hogy eddig mindig egyetértettem...
2020. okt. 30. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Semmit, divat kifejezés. Egy valóban mérgező emberrel nem tartanák a kapcsolatot, és nem is elemeznék az ismerőseid.
2020. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mérgező, leszívja az energiát, nem jó vele együtt lenni.
2020. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Az eredeti kifejezést angolban inkább a rosszindulatú emberekre használják, nem arra, akiket mi magyarul mérgezőnek hívunk.
2020. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
De magyarban is használjuk az energiavámpirokra es tàrsaikra persze csak szlengben
2020. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy divatszó, amit manapság mindenkire rámondanak, aki valamiért nem szimpatikus az illetőnek. Eredetileg arra használták, aki úgymond “ megmérgezi” mások életét a viselkedésével, vagyis lelkileg tönkreteszi őket. Ma már elég, ha anyuka nem engedi a gyereknek, hogy elmenjen egy buliba, máris toxikus szülő lesz belőle.
2020. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én ezt a szót angol nyelvű netes játék közvetítés során szoktam hallani.

akkor mondják amikor egy nagyon szép lehetetlennek tűnő lövést ad le valakire.

2020. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Irritáló
2020. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eredeti szó: toxic vagyis toxikus vagyis mérgező. Olyan emberre használják ezt a jelzőt, aki lelkileg rombolja a környezetét, rossz a társaságában lenni, mert lehúz, leszól mindent, esetleg rosszindulatú is.
2020. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!