Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van már elegem...

Csak nekem van már elegem ezekből az önjelölt boxolókból?

Figyelt kérdés

Akik kirakják és kiírják mindenhova, hogy box (halálfej vagy ököl smiley). "Ez az életem tesó" "hajt a vérem" stb. Azzal van tele minden csatornája, hogy veri a zsákot, vagy árnyékolnak valami papucson esetleg egy utcáról behívott emberen.

Ha csúnyán néznek valakire, akkor azt hiszik, hogy attól mindenki megijed. Miközben életükben nem "játszottak" még le egy rendes boxmeccset.


Elismerem és azzal nem is vitatkozom, hogy az aggresszivitásuk és a valamilyen alapokkal való rendelkezésük miatt valószinüleg kiütnének engem is 10-ből 8-an. Szimplán azt nem értem, hogy miért kell ennyire szánalmas módon "hirdetnie" magát ezeknek az embereknek és tenni a Rockyt.


Természetesen tisztelet a kivételnek, akik tényleg csak hobbiként űzik, vagy rendes versenykarrierre vágynak, de tőlük nem is látom ezt a tömkelegnyi undorító megnyilvánulást.


Az ilyen ha egyszer egy erősebbe köt bele, akkor utána leáll az ilyesmivel?


2020. okt. 30. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tapasztaltam ilyet,de simán el tudom képzelni.


Nekem a nagy sporthuszárokból van elegem. Kretént csinálnak magukból. De közben az életben nullák.

2020. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felénk cigányoknak hívjuk ezeket
2020. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
...boksz...és nem box
2020. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen szar alakok tudják hogy kibe lehet belekötni,és kibe nem ajánlatos. Undorító férgek egytől egyig!
2021. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!