Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek a nők egymással?

Miért ilyenek a nők egymással?

Figyelt kérdés

Először is mint mindig, tisztelet a kivételnek!


A legtöbb női barátság hihetetlenül felszínes, szinte folyamatosan hallom, hogy az állítólagos legjobb barátnők miket mondanak egymásról a másik háta mögött. Folyton megy a rivalizálás, az összehasonlítgatás. Ha két jóképű férfit egymás mellé sodor az élet tök jól elvannak, de a két szép nő folyamatosan fúj egymásra.

Állandóan megy a lenézés, a másik egrecírozása. Ha valaki fiús lány, azt a csajosok pesztrálják, hogy igénytelen, szakadt, csúnya vagy épp leszbikus. Viszont ha egy lányos lány kerül a fiúsabbak közé ő lesz egyből a kényes, a lotyó, aki csak a külsejével törődik, ebből kifolyólag biztos buta is. Sokuk olyan előítéletes és csak a textilt meg a csinos (vagy kevésbé csinos) pofit látja és esélyt sem ad a mögötte lévő embernek.

Vagy csak én tapasztaltam eddig ezeket? Ti hogy gondoljátok? Élmények esetleg?



2012. dec. 10. 20:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
47%

Jól látod, nagyjából így is van.

Ritka a kivétel, de akad. Ameddig megtalálja az ember, csak használni kell őket, aztán koptatni. :)

2012. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

A férfiak "barátsága" is hasonló. Tapasztalat. Az együtt piálás a kocsmába meg a egymás túlharsogása ha sztorizgatás van (Háry János módra) simán megy. Ha csoróként a gazdag srácok között kell élned akkor Te leszel a csicskás, meg a hülyegyerek aki ugráltathatnak. + hierachia, értelmetlen bunyók...


Manapság BARÁTSÁG nem létezik. Csak kölcsönös érdekeken alapuló cimboraság. Meg együtt ivás (férfiaknál), plázásás (csajoknál) stb.

2012. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
77%

Xenophilius:


Nézőpont kérdése. :)

Én állíthatom, hogy ez nem igaz. Van barátom/barátaim. Számíthatok rájuk és ők is rám. Bulizgatás, csajozás is megvan, meg komolyabb dolgok is ha problémájuk van.

2012. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Én is hasonlókat tapasztaltam kedves kérdező. Volt egy ex pasim,akinek bekerültem a társaságába és én is folyton folyvást azt hallottam,h a lányok kibeszélték egymást. Állandóan az járt a fejemben,h rólam mit mondhatnak :O? És több ilyen tapasztalatom is van különböző társaságokról. Nemrég egy 45 éves nő,aki anyukámmal egy idős(egy törtető haszonleső) nagyon durván kibeszélt a hátam mögött. 5 hónapot volt a főnököm,szinte fizetés nélkül dolgoztam az éttermében,mert nem volt elég bevétel,de jól jöttem neki. A lakbérem és a kajám fizette. A szeme fénye voltam,mindent megbeszéltem vele. Tudta,h meddig maradok az első naptól kezdve. Azon az este,amikor utoljára dolgoztam és kiléptem az ajtón,tudta h nem jövök többet és nagyon durván kibeszélt. Minden irigység és rosszindulat elő jött belőle. A többiek figyelmeztettek,h az a nő ilyen,de én mindig védtem őt. Túl naiv voltam sajnos,de még mindig hiszem,h azért vannak jó emberek is.
2012. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

na, ezért mondtam azt pont mostanában, h több lánnyal én nem kezdek.

van 2 olyan barátnőm, akik kicsit fiúsabbak, sok fiúbarátjuk van, mert ők is besokalltak az idióta pitsáktól.


a legtöbb tényleg kétszínű kis álnok ribanc, egymással versengenek egy pasiért (aki általában a legnagyobb idióták közül való), mindent képesek lexarni, ha valaki épp dugja őket, csak a pasi van a színen, minden régi barát másodlagos.


rájöttem: homoszexuális fiúkkal kell a lányoknak barátkozni. a pasik csak dugni akarnak, a lányok szemetek. na egy homo fiú épp annyira lányos és épp annyira fiús ami az ideális elegy, és így nem csalódhatunk benne :D

komolyan. nekem a legigazabb barátom egy homo srác, ő még nem bacott át senki miatt. igazi bajtársak vagyunk.

2012. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
33%
Tipikus, ahogy a nők válaszolnak. Már megint átterelik a témát a férfiakra, holott a kérdés a nőkről szól. Ha nem látjátok a szemetekben a gerendát, akkor ne várjátok el, hogy mások úgy cselekedjenek, ahogy ti azt jónak látnátok. Egyébként igazat adok a kérdezőnek, én is ezt tapasztalom, én az ilyeneket levegőnek nézem és megmosolygom, mennyire idegesíti ez őket:D
2012. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

mert imádják kibeszélni egymást. a nők mindig többet pletyiznek.

ha netán valaki jobb, szebb "különb" náluk azt mindjárt kibeszélik...

2012. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

12-11 09:56:


Egyedül Xenophilius terelt a férfiakra és szerintem ő is férfi. Ennyit erről.


Amúgy az eredeti kérdésre: tényleg tipikus. Szeretnék barátkozni más nőkkel, de valahogy mindig kényelmetlenül, zavarban érzem magam, ha közeledik egy. Én viszont nem merek közeledni. Kicsit bizalmatlan vagyok, nem véletlenül. Pedig olyan jó lenne egy jó barátnő!

Van egy elgondolásom, hogy miért ilyen általános dolog ez, de biztos sokan nekem esnének, én meg nem akarok vitát.

2012. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szerintem is tipikus. Nekem a sok régi barátnőmből összesen 3 maradt meg, akiket igazinak tartok. A többi folyton kibeszélt, el akarta szedni az akkori barátomat, stb. Tényleg nagyon sok kétszínű nő van, de szerencsére én alapból nehezen bízok meg az emberekben, így nekem talán könnyebb kiszűrni.
2012. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A legtöbb kapcsolat érdekkapcsolat,akár férfiakról,akár nőkről van szó.Olyan ritka az,hogy két ember önzetlenül fordul egymás felé,mint a fehér holló.Egyre gonoszabb lesz ez a világ.
2012. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!