Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikertelen, vesztes emberekről...

Sikertelen, vesztes emberekről miért nincsenek könyvek, videók, filmek?

Figyelt kérdés

Persze erre lehet mondani, hogy dehogy nincs, nézzem meg a híradót, mi folyik Borsod megye falvaiban vagy vannak Youtuber vesztesek is,

de most arra gondolok, hogy konkrétan a sikerirodalom tipikus könyveinek, videóinak, influencereinek ellentétei miért nem léteznek?


Pl. "A Vesztes Emberek 7 legfontosabb tulajdonsága", "Vesztes Ember pénzügyei", "Vesztesek Bibliája" stb.


"Vesztes" youtube csatorna:


"Miért nem értem el semmit az életben?"

"Hová vezet a lustaság?"

"Mi van a Vesztes táskájában?"

"N+1-ik befizetetlen fizetési felszólítás: levél unboxing, vajon mekkora összeg lesz?"


Szerintem egy fajta egyedi tress tartalomnak jó lehet nem? Akár könyv, akár videó formájában.



2020. nov. 1. 00:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem van egy rakás film, könyv, stb. sikertelen emberekről is. persze az is relatív, hogy mit tekintünk sikernek.


szerinted mi lenne érdekes, tanulságos, vagy szórakoztató egy olyan történetben, aminek a főszereplője sikertelen és kudarcot vall?

2020. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Keresztapa?
2020. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!