Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vesztes férfi hogyan jelleme...

A vesztes férfi hogyan jellemezhető úgy általánosságban?

Figyelt kérdés
Ha ismertek személyesen is ilyet, kérlek írjátok le.

2019. jún. 12. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Azt gondolom, hogy nem dobhatunk mindig hatost, nem győzhetünk minden helyzetben és nem is kell.Egy férfi viselje méltósággal a kudarcot és ismerje be ha tévedett.A vesztes az, aki mindig a másokra fog mindent.
2019. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az a férfi aki szinte mindig mindenben kudarcot vall, de sosem hibáztat másokat semmiért?
2019. jún. 12. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Az a férfi valamit rosszul csinál és ezt kell felismernie, megoldani a problémát és helytállni.Ez a férfi.


Mi a gond?

2019. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom itt a párkapcsolatra érted. Az hogy valaki sikertelen az ellenkező nemnél,még nem vesztes. Én nem leszek frusztrált,mert nincs senkim,vagy mert szűz vagyok. Enélkül is lehet teljes értékű életet élni. A társfüggőség viszont egy betegség,mert arról árulkodik,hogy mástól teszi függővé önértékét,tehát ha az nem lenne akkor értéktelennek tartja magát. Nem értem egyes emberek felfogását komolyan. Attól miért lennél értéktelen,mert mondjuk nincs párkapcsolatod vagy mert szűz vagy,vagy mert nincs családod? Nem kell másoknak megfelelni,és akkor nem érzed magad szarul.
2019. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem egy társfüggő jobban tud idegesíteni, mint egy szűz, akiről valószínű nem is sejtem, hogy az (ha fröcsög a neten a másik nemről, max. annyiban érint, hogy nem értek vele egyet).

A társfüggők szoktak még a metrón is egymásra mászni, passzív-agresszív módon zavarva a többi utast, vagy beszólogatni (nekem már szóltak be itt is meg a kedves nőismerőseim is), hogy mennyire gáz vagyok, mert külön is jól tudjuk magunkat érezni.


Nálam a vesztes ff: csinál több gyereket, majd lelép; lelép, amikor az asszony terhes-pedig ő is akart gyereket; posztolgat facebook-ra a boldog párkapcsolatáról, barátomnak és más kollégáinak folyamatosan részletezi a szexuális életét, dicsekedve, majd kiderül, végig csalták egymást, máz az egész (barátom munkatársa).

2019. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Én vagyok rá a tökéletes példa. Minden tekintetben antiférfi vagyok. Alacsony és sovány alkat, kisméretű hímtag, gyenge erőtlen végtagok, magas hang, feminin vonások. És természetesen mindennek a következményei: önbizalomhiány ebből adódóan nulla karrier és abszolút szüzesség (még csók se volt). Mindennemű változtatás lehetőségét pedig a genetikai adottságok zsigerből elfojtanak.
2019. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy szóban: szűz
2019. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aláveti magát mások akaratának, behúzható a rossz dolgokba, többnyire nincsenek barátai.
2019. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!