Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz az, hogy egész őszi...

Gáz az, hogy egész őszi szünetben ki se mentem otthonról és a gép előtt ültem?

Figyelt kérdés
17f
2020. nov. 1. 01:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fene se tudja... A második felében én is kicsit eltunyultam a gép előtt, és nem nagyon haladtam a projektjeimmel. Ezért úgy döntöttem, ma este behozom magam valamennyire a műhelyben. Szerintem ne bánkódj rajta, ha esetleg elfecséreltnek érzed, így alakult most már. Az a legfontosabb, hogy valamennyire több életkedved legyen hétfőtől, mint amikor az utolsó nap utolsó óráján vártad az őszi szünet kezdetét.
2020. nov. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem baj, amúgyis vírus van, ez a normális.


Hétfőn pedig megint iskola, kezdődhet az alvás szezon. Reggel 8-kor leteszem a fejem a padra, majd fél háromkor felkelek.

2020. nov. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Majd később fogod azt érezni,én legalább is ezt érzem,pedig azért anno én nem csak a gép előtt ültem ha nem el is mentem otthonról de nem sokszor.
2020. nov. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Jól írja 3as. Egy csomó más, tartalmas dolgot lehetne tenni.
2020. nov. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha te kipihented magad, jól érezted magad ebben a semmittevésben akkor nem gáz. Az a lényeg, hogy neked mi a legjobb.
2020. nov. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.
2020. nov. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Baromi nagy GAZ! Ráadásul tok jo kirandulo ido volt. Szoval igen, nagy butasag nem kihasznalni az utolso lehetosegeket, hogy kimenjünk a termeszetbe. Lassan jonnek mar a cudar idok es olyan hosszu lesz a tel.


Minden nap kutyazom az erdoben … tele van kirándulókkal, sportolókkal es gombaszedo emberekkel.


Mindegy, most mar ugy is vege a szunetnek ...

2020. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is boltba mentem, meg megünnepltem a születésnapomat, meg a páromhoz néha, ennyi. Egyébként meg gyk-ztam, angoloztam, főztem meg takarítgattam.

Ha neked jó így, akkor senkinek semmi köze hozzá.

2020. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a “gáz” hogy egyre több ilyen hülyeséget kérdeznek itt az emberek!
2020. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!