Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan öregszünk meg?

Hogyan öregszünk meg?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok.


Ugyanúgy nézek ki, mint 20 éves koromban, és már 11 éve hordom a kedvenc farmer rövidnadrágom.


Egyszerűen olyan nehéz elképzelni, hogy mikor van az a pont, hogy azt érzi az ember, hogy öregszik?

Nem tudom elképzelni azt a pontot, hogy azt gondolom: már nem veszem fel azt a nadrágot a korom miatt.



2020. nov. 1. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Hol vetted azt a nadrágot?
2020. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez megnyugtat, én 32 éves vagyok, és max 25nek néznek. Nem érzem én sem, hogy öregednèk, nem csak kívül, hanem belül sem.
2020. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
25 eves ferfi vagyok es talan most eloszor latom magamom az oregedes elso jeleit, akarmennyire is furcsa 25 evesen oregedesrol beszelni :D 80 eves nagymamam biztos kirohogne most. Belsore viszont pont ugyanolyan vagyok mint 5 eve :D
2020. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

"Nem tudom elképzelni azt a pontot, hogy azt gondolom: már nem veszem fel azt a nadrágot a korom miatt."


Nem bújsz bele a kályhacsőbe, és akkor nem lesz ilyen.

2020. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Idősebb korában kicsit nem figyel magára az ember(40 felett) képes elég sokat romlani az állapota. Magamon veszem észre.

Gyógyszerektől csak idő előtt elpatkolni lehet, ebbe beletartozik bármilyen idióta táplálékkiegészítő is.

Változatosan kell enni mindenfélét, semmi rendszeresség, és MOZOGNI, rendszeresen, amíg csak lehet.

2020. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

„Mikor múlik el a gyerekkor? S mikor az ifjúság? S az élet? Észre se venni. Kétszer leshettem csak meg a pillanatot, mikor a szirom elhagyja helyét s a földre perdül. S tulipán volt mind a két virág és mind a kettő fehér. S halott-e már a perdülő szirom, ha hullni kezd? Vagy akkor hal meg, hogyha földet ér?”

Radnóti Miklós

2020. nov. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lazy Lover ***** válasza:
53%
Én 37 vagyok de még mindig 16 nak nézzek ki és abszolúte nem érzem magam öregnek
2020. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

40 körül zuhan meg a többség. A nőknél a klimax gyors hormoncsökkenéssel jár és szétesik arcuk, testük.

A férfiaknál nem olyan hirtelen a teszto szint zuhanás, de ők is elkezdenek ráncosodni, hízni.

A szem alatti táskák, hasi zsír nagyon jellemző mindkét nemnél.

2020. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon meg persze, hogy fiatalnak erzed magad :) Az lenne a fura ha nem igy lenne.


Ellenben en 49 evesen mar elszenvedtem az elso infarktusomat … azt hiszem innentol mar elindultam az oregedes utjan :)

2020. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem csak az a baj, hogy nagyon unatkozol.
2020. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!