Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki vagy mi a nők legnagyobb...

Ki vagy mi a nők legnagyobb ellensége?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 13:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%

8-as melyik mesében vagy? hímsovinizmus? nézz már körül... a nők azt csinálnak amit akarnak a férfiak mondhatnak valamit de egy nőnek sem kell betartania... meg hát fizikai munka képzeld én is dolgoztam abban... nem tom lehet neked a fizikai munka pár kilos emelgetés meg mit tom én lehetséges hogy ilyen igényzelen ogre alkatú vagy mert csak azok a nők tudnak dolgozni fizikai munkát építőiparban...

ha nem ogre vagy akkor meg nézném hogyan tolod a napi 10-12 óra kemény munkát naponta 100 25kg-os ragasztó anyagot megemelni és cipelni meg keverő géppel össze keverni... meg talicskázni meg ásni egész nap meg hasonlók... ha targoncát vezetsz az nem fizikai munka...


a fa és autó ipar megint más a vas ipar hát már másabb... ha csak nem full gépesített minden akkor az sem olyan vészes ha klasszikus formában is jelen van akkor nem kell meg haragudni csak 10 millióból 1 ogre nő képes rá...

a többi több milliárd normális nő nem...

a média prostituciót nehogy bele számold hisz a kis lányok nem őket látják miközben sztriptizelnek egy bugyiban és azt lássák hogy mindenki körbe rajongja őket...

amúgy fizikai munkával nem fog telni bejárónőre... hacsak nem apujé a nagy vállalat és neked a fizikai munka az hogy irányítod a tényleges munkásokat...

hozzáteszem sok nőt láttam aki pattogot hogy ők is megtudják csinálni mikor maszekban voltam hisz nem olyan munka az... ja kiderült még sem... ferde hol bomlik hol foszlik nincs rendesen leszigetelve stb stb stb...

2020. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

11, te hol élsz?

Elárulok valamit, 170 cm vagyok, és 55 kg. Vannak segédeim, enyém a vállalkozás, én nem emelek ragasztót, nem keverek anyagot. Képzeld el, láttam már nőket építőiparban, egyiksem volt "ogre". Ogreként dolgozni sem bírsz, látok olyan pasikat, akik vannak 120-130 kilók, mozogni nem bírnak, nem hogy emelni. Nem is értem honnan jön ez a baromság, hogy ha egy nő kövér, csak akkor dolgozhat xy iparban, mert csak akkor bír. Hát nem, inkább edzettség kell, de írtam. Én nem segéd vagyok, a segéd emel, az cipekszik! Nem én! Képzeld, mikor csináltam a szakmát, akkor is volt minden szakmán nő, volt női kőműves is, női festő, női gàz/vízszerelő, mondták az oktatók, hogy minden évben van nő! Ebben nincs furcsasàg. Sőt, az egyik oktatónk mestervizsgás NŐ volt! Az tudod mit jelent? Az, hogy dolgozott X évet építőiparban, úgy ment el mesterre, hogy utána taníthasson, és képzeld ő sem volt "ogre". Vékony volt ő is. Még női segéddel is találkoztam, ő is vékony volt. De tudom, ez mind hihetetlen számodra a mínusz IQ-dal. De tudod mit? Lépj be 3-4, építőipari csoportba és írd ki, hogy hány nő van itt, aki bizonyítvány szerint is kőműves, burkoló, festő, vagy akár villanyszerelő, az írjon. Lesz bőven komment, ne aggódj! És garantálom azt is, hogy egyik sem lesz "igénytelen ogre". Nem is értem, hogy egy szakma miatt hogy lehet valakit elítélni, ez nagyon primitív felfogás.

Ja, és még valami. Látom abszolút nem vagy tisztában a bérekkel, meg a hiányszakma fogalmával. Ma Mo-n egy jó hiányszakmàval még alkalmazottaként is megvan a 300 ezer ft, hát ha még vállakozó vagy, akkor akár az 500-600 ezer vagy még több is. 600 ezer forintos bevételnél valószínűleg nem "apuci" fogja fizetni a bejárónőt.

2020. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Önmaguk, sajnos.
2020. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12 az ogre nem kövéret jelent hanem mamlaszt testeset... az teljesen abszurd hogy egy 50 kilos vékony nő fizikai építőipari munkát végezzen... a festés még oké... csak hát én benne vagyok a szakmában apám által apám már vagy 10 éve dolgozik ebben szigetelő kőműves stb stb nagyon sok helyen volt mind maszekban mind cégnél kb egész nyugat Dunántúlon volt egy nő sem volt sohasem... a 300 ezer az sok? abból még mindig nem jön ki a "szobalány"... ja hát max ha full egyedül vagy és meg eszed a 3 napos kenyeret is... de egy CSALÁDBAN az még mindig épp hogy csak jó...

az 500-600 ezer ami kijön szobalánnyal... tiéd a vállalkozás azaz te nem végzel fizikai munkát te csak irányítod az embereket kiadod a bért adózol járulékokat fizetsz és munkákat vállalsz el... nézz már tükörbe... ":D

a gáz és víz szerelő sem fizikai munka hanem átlagos szakma... a női kőműves meg ahogy mondtam olyan mint a szűz nemmagamutogatos szép okos lány... elméletben létezik...

meg iq... sétegethetsz anonimban csak amikor szembe kerülnénk egymással sok dolog meglepődnél... ahogy mondtam dolgoztam ebben a szakmában apám által az iq-um meg minden bizonnyal 100x-a a tiédnek :") lehet megsértődni de nem hinném hogy szabad idődben szívesen olvasol szuper szilárd halmazállapotról és bose-einstein kondenzátumról... vagy csak húr elméletről ami már alapnak számít... :S

meg nem aggódok mert nem lesz annyi mint te azt hiszed vagy be akarnád magyarázni mert egy nagy kamu lehetsz...

2020. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
SZÉNHIDRÁT
2020. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

a szénhidrát energiát ad azonban az izmoknak van sérülési és fáradási szintjük... ha még végtelen energia is állna rendelkezésedre akkor sem tudnál örökké dolgozni mert az izmaid nem bírnák... (plusz a szervezeted és az agyad sem...)

a sérült izomrostokat meg a fehérje fogja jól helyrerakni...

nem hiába van női és férfi olimpia/sport... meg ugy biológia... más a szervezetünk mást bír el a nők fizikailag gyengébbek ez tény nem lehet meghazudtolni...

2020. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ugyan vannak ritka esetek ogrék mamlaszok debellák itt nem kövérségről van szó hanem erről itt

[link]

2020. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem mondom hogy erősebb vagyok nála de ha megnézed az azonos testépítő férfit aki ugyan annyit edz akkor láthatod hogy sokkal erősebb több izma van fizikailag jobb [link]
2020. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!