Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha az utóbbi 1-2...

Mit tegyek ha az utóbbi 1-2 évben idegbeteg állattá váltam?

Figyelt kérdés

1-2 éve kezdődött és az idő előrehaladtával egyre apróbb dolgokon nagyon fel tudom húzni magam. Nem tudom mennyire mondható ez öröklődésnek, anyám meg apám kijön néha sodrából és akkor őrjöng, csapkod de nem olyan sűrűn mint én mostanság.


Leírom amik jellemzőek rám:


Nem bírom ha mellettem hisztiznek (ilyenkor a hajam tépem, ágyam rugdosom közbe ordibálok, hogy "kussolj már be te r*banc")


Nem bírom ha lecsesznek valami miatt attól függetlenül, hogy jogos e avagy nem (pl múltkor a kocsimmal nagyon rossz helyen tudtam megállni és nem fért el egy autó mellettem ezért elkezdett a sofőrje mutogatni én meg elkezdtem magamban duzzogni "iihjj mit mutogatsz te majom" aztán nem sokon múlott, hogy nem nyomtam rá egy dudát) - igazából ez nem is lecseszés volt szóval ennél is súlyosabb a helyzet



Aztán ott van a gyerekkorom fő idegbaja, ez régen is volt: nem bírom elviselni ha kikapok egy bármilyen játékban. Minden alkalommal amikor kikapok ütögetem a telefon képernyőjét, néha fejjel de az a pár másodperc nagyon szar. Pedig semmilyen lövöldözős, öldöklős játékkal nem játszom ami kiválthatná ezeket belőlem, sőt mikor ilyenekkel játszottam akkor volt a leglazább, legnyugodtabb stílusom.


Egyszerűen nem tudok magamon uralkodni ilyen helyzetekben azt érzem. És ilyenkor minden alkalommal szó szerint olyan érzés sugárzik át a testemen mint akin átmegy a 220 vagy nem tudom. De néhány alkalommal úgy felfőzöm az agyvizem, hogy attól félek megáll mindjárt a szívem.


Amennyiben nincs semmi ilyen befolyásoló tényező halálosan nyugodt vagyok ma is. Csak épp ne csesszenek le, ne játsszak játékokkal, ne hisztizzenek mellettem.


Ezeket mi okozza nálam és miért most alakult ki 17-19 éves koromra?



2020. nov. 2. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szedsz nyugtatokat vagy depresszio elleni gyogyszereket? Azoktol ilyenek a korulottemlevok.
2020. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Pszichológus, pszichiáter felkeresése sürgősen. Majd ők eldöntik, hogy dühkezelési problémád van, vagy komolyabb mentális betegséged.
2020. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Nem, nem szedek semmit.


#2 Miben különbözik a kettő? Mindegyik csak gyógyszeresen kezelhető?

2020. nov. 2. 11:43
 4/10 anonim ***** válasza:
3 A pszichológius terápiás módszereket alkalmaz, nem írhat fel gyógyszert. Pszichiáterhez akkor kell menni, ha neurológiai oka van a viselkedésednek amire gyógyszert kell kapnod.
2020. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is idegbolond voltam, mígnem rájöttem, valami okból a kávé agynyugtatóként hat rám, na azóta iszom. Furcsa.

És mivel szeretem a körülöttem élőket, inkább nyugtatózom magam, senkinek se akarok szenvedést okozni.

2020. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem bírom ha mellettem hisztiznek (ilyenkor a hajam tépem, ágyam rugdosom közbe ordibálok, hogy "kussolj már be te r*banc")"


Tehát ha melletted hisztiznek, te is elkezdesz hisztizni. :D

2020. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Valahogy úgy :DD
2020. nov. 2. 14:33
 8/10 anonim ***** válasza:
menj el pszichologushoz, mert ez nem normalis, magadban teszel a legnagyobb kart, es mindenkit el fogsz marni magad korul. keress valami sportot ami lenyugtat es segit levezetni a folos energiaiad
2020. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Jarj el rendszeresen futni a szabadba es egyel magneziumot. Ettol par nap alatt rendbejossz.


Ne menj idiota pszichiaterhez meg pazichologushoz,mert ok nem fogjak levezetni helyetted a stresszt.


A psgicho elso orasija helyett vegyel egy draga markas futocipot .

Utana futoruhazatot.


A gobbi alkalommal meg meg prostizasra is futja az idiota pszichologusok helyett.

2020. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Lehet te beszélsz jól 🤪😉
2020. nov. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!