Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a telefonmutogatós...

Mi ez a telefonmutogatós mánia a cigányoknál?

Figyelt kérdés

Csak úgy eszembe jutott... Már többször is találkoztam ezzel a jelenséggel, és nem mindig ismerősök által.

Egyik ilyen -> Állok a buszmegállónál, erre odajön egy random cigány és elkezd kérdezősködni mindenféléről. O.o Aztán pár másodperccel később jön a megszokott szöveg: ,,Milyen telefonod van?" Mondom neki, hogy milyen, nem ismeri. Mutatom neki, erre meg akarja nézni. Mondom, nem adom oda. Meglepődött, kicsit ideges fej: ,,Miért nem? Nem lopom el." Mondom, persze, hogy nem. Utol is érném és eltörném a lábát, meg amúgy se, mert nem adom oda. Egyébként azért nem, mert egyrészt nem is ismerem, minek az neki, másrészt meg nekem ne fogdossa össze. Utána moshatom le... Nem azért, mert cigány, még amikor olyan magyarnál volt, akkor is lemostam.

Na mindegy. Mondom neki, hogy nem és kész. Azt mondja, mennyiért adom el. Mondom, nem adom el. De mennyiért adnám el? Mondom nem adnám el. De mondjak már egy árat. Na mondtam valami kemény összeget (ráadásul akkor még régi telefonom volt), erre elment az esze, hogy ennyiért ezt? Hát mondom, akkor minek kérdezed?

Mondja, hogy neki amúgy se kellene, meg hogy mutasson ott helyben százezret? Mondom mi a faxnak? Attól, hogy van százezre, már kemény lesz? LOLOL



2020. nov. 2. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

El akarta lopni.

Ennyi.

2020. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jól lereagáltad:)
2020. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleg tipikus lopási kísérlet
2020. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz bele a szemébe meredten, nem kell ezekkel szóba állni.
2020. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
-Tesó mikbe vagy nekem ennyire fussa ne kóstolj be légyszíves mer nincs ehhez kedvem.
2020. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb kérdezi, hogy milyen telefonod van, mondd, hogy műanyag. Egyből le fog kopni.
2020. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Lökd a busz elé!
2020. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!