Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az utóbbi időben ez...

Miért van az utóbbi időben ez a nagy tetoválási mánia, hogy nők és férfiak agyon tetováltatják a testüket?

Figyelt kérdés
Nem elítélni akarom a tetovált embereket csak nem értem miért jó mikor majdnem az egész teste tele van tetoválva vagy csak nagyon sok van rajtuk.Értem én az önkifejezés dolgot de mégsem értem az egészet.

2020. máj. 8. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Utánozási mánia...
2020. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem unod még, hogy minden nap kiírsz egy kérdést a tetovált emberekről? Mit nem lehet felfogni azon, hogy attól még, hogy neked nem tetszik valami, másnak ugyanaz a dolog tetszhet?
2020. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

# 2


Bocs de most írtam ki először ilyen kérdést,a másik meg csak meg szeretném érteni miért teszik,írtam is,hogy nem elítélni akarok senkit sem.Olyan vagy mint az agresszív kismalac :)

2020. máj. 8. 14:06
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Én se értek nagyon sok mindent, például azt, hogy miért kell idegen emberek döntéseit neked mindenképpen megérteni?

Mindenki más véleményen van, nem kell neked mindennel azonosulni. Tedd az energiád máshová. Van akinek a tetoválás tetszik, van, akinek a hímzés.

2020. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

# 4


Mond ezt egy pszichológusnak is :)

2020. máj. 8. 14:08
 6/14 A kérdező kommentje:

# 4


Ha nem értem az embereket,hogy legyek emberséges?Mert nem mindenki egy egoista önző disznó ám mint sokan,hogy mindenki le van szarva csak ő a lényeg.

2020. máj. 8. 14:10
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Úgy, hogy minden ember megérdemli a tisztességes bánásmódot, és ez független attól, hogy te megérted-e vagy nem. Egy ember nem azzal érdemli ki az emberséget, hogy te azonosulni tudsz-e a véleményével vagy nem.
2020. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Mert szépek. Valaki a kutyákat szereti, valaki az olvasást, valaki a drogokat, valaki meg a tetkókat.

Én a drogon kívül mindegyiket! :)

2020. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vettem észre nagy változást az elmúlt évekhez képest. Ha növekszik a népszerűsége, akkor feltehetőleg azért, mert mostmár lehet csináltatni nyugodtan, a társadalom jelentős részét nem érdekli a dolog. Néhány évtizede sokkal jobban elítélték az embereket a tetoválásért.
2020. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
A tetoválás azért jó, mert a delikvensnek meg sem kell szólalnia ahhoz, hogy látszódjon, hogy proli.
2020. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!