Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mi segített abban hogy...

Kinek mi segített abban hogy legyen önbecsülése?

Figyelt kérdés

#ön értékelés, önbecsülés, segítés
2020. nov. 2. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Nezz csak korul az eletben :) Ha ez nem ad onbizalmat, akkor semmi.
2020. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ennyi nem segít, mert mindenkit szebbnek, és jobbnak látom saját magamnál.
2020. nov. 2. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az segített, hogy lett egy konkrét célom, amiért hajlandó voltam szívvel-lélekkel küzdeni. Az út, ami a célomig vezetett hosszú és küzdelmes volt, de megérte, mert rengeteget tanultam és erősödtem általa.
2020. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem eddig az hogy nem tartok már olyanokkal kapcsolatot akik csak aláássák
2020. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Felhagytam azzal hogy folyamatosan olyan gondolatokkal bombázzam magam, hogy mások eszményített életét akarjam élni, és másokhoz akarjam hozzá hasonlítani magam.
2020. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"szebbnek, és jobbnak látom"


Oket is unja mar valaki ...

2020. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Flagstaff ***** válasza:
100%
Nem beszélek magamról negatívan, viccből sem, és találtam valamit, amit szeretek és amiben tényleg jó vagyok. Nyilván vannak nálam jobbak is, de legalább van hova fejlődnöm.
2020. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem az jó, ha olyan dolgokat csinálsz amit szeretsz, és tudod, hogy jó vagy benne. Kezdj el edzeni, ismerkedj az emberekkel, hozz valami változást az életedbe.

Szerintem ezek talán segíthetnek. Nem vagyok pszihológus,de már voltam egynél egy párszor. De amugy szerintem a társaság mindenképp segítene.

2020. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számomra az,hogy sosem támaszkodtam senkire, mindent amit elértem saját magam értem el. Illetve megismerkedtem egy nővel aki rávilágított,hogy több vagyok mint gondoltam. Alapvetően jelölj ki egy célt ami nehezen,de elérhető. Olyat ahol vannak apró sikerek, ami motivál. Pl jól akarsz kinézni, ahogy fogyez egyre több pozitív visszajelzést kapsz és ez motiválni fog. Nem mellesleg boldogság hormon szabadul fel sportolás után. A céljaid fokozatos elérésével egyre sikeresebb és boldogabb leszel. Nem mellesleg barátokra lelsz.

Én 30kg fogyás után elmentem társastáncra ahol nagyon sok jófej embert ismertem meg, tánc után beültünk valahova és ott mindig valaki pozitív példaként említett.

Valahogy így lehet az önértékelést növelni!🙂

2020. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igyekszem megérteni önmagamat, a gondolkodásom, a viselkedésem okát, és elemzem, hogy eddig hogyan viselkedtem, és hogy helyette hogyan kell viselkednem, egy erre irányuló stratégiát kezdek felépíteni.
2020. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!