Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a bajom? 19F

Treboris kérdése:

Mi lehet a bajom? 19F

Figyelt kérdés

Szóval megpróbálom röviden összefoglalni.

Az utóbbi időben leggyakrabban esténként rámtör a rosszkedv és elkezdődik egy spirál ami szépen lassan halad lefele újabb és újabb hangulattal. Jön a kilátástalanság, motiválatlanság, önértékelés lenullázódás, üresség stb... Aztán amikor már tart több órán keresztül legvégén már az öngyilkosságon is jár az eszem.

Utánna nézek minden eggyes alkalommal amikor rámtör és a depressziót mindig kizárom mert álltalában csak akkor tör rám amikor nagyon egyedül vagyok vagy, ha szociálisan alul teljesítettem mert előfurdul az utóbbi időben elég gyakran(gondolok itt arra, hogy nemtudok megnyílni pedig régen nem volt ez vagy legalább is nem volt ilyen durva)

Talán az önértékelési problémáim vannak

és fajulnak el idág?

Vagy a stressz?

Folytatnám de sajnos soha nem érne véget....



2020. ápr. 18. 03:40
 1/2 anonim ***** válasza:
a sport segít.. elszánt mozgás.. csak csináld ne gondolkodj
2020. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam tényleg segít, de csak átmenetileg...
2020. ápr. 19. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!