Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak olyan fogyatéko...

Tényleg vannak olyan fogyatékosok, akik “egó kérdést” csinálnak ismerősnek jelölésből Facebookon?

Figyelt kérdés

Merthogy őfelségének derogál bejelölni másokat, milyen dolog az már, hogy ő fusson mások után...


Szimpla jelölést hogy lehet ennyire túlreagálni ill. túlgondolni?


(Igen, most ez a legnagyobb probléma, azt gondolom, most elérkeztünk az amúgy is elcseszett 21. század énközpontúságának egy nagyon mérgező, patológiás esetéhez)



2020. aug. 26. 06:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Vannak ilyenek, én is ismerek ilyen embert ... :/ gáz.
2020. aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%
Minem törődsz ilyen buta emberekkel? Ő bajuk..
2020. aug. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Biztos patológiás esett vagyok. Nem jelölök senkit, aki kíváncsi rám az jelöljön és döntök h. elfogadom v. sem.
2020. aug. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Ajaj, én is ilyen vagyok. Nagyon ritkán jelölök be bárkit, csak ha tényleg konkrét oka van. Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem, most gyorsan végigjelölöm az egész várost, hogy ne tarts fogyatékosnak.
2020. aug. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem arra gondolt a kérdező, hogy valaki azért nem jelöl be embereket mert hidegen hagyja a dolog, hanem azért mert azt várják hogy mások jelöljék be őt. Ti nem ebbe a kategóriába tartoztok, de szöveget értelmezni se tudtok...
2020. aug. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

“Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem, most gyorsan végigjelölöm az egész várost, hogy ne tarts fogyatékosnak.“


Itt csoporttársakról, közeli ismerősökről stb... van szó. Amúgy tényleg fogyatékosok vagytok, mert pl. te mért nem tudsz egy normális kérdést ÉRTELMEZNI??

Tegnap elkezdte a monológot nekem az egyik, hogy ő bizony ám nem jelöl be senkit, mert “””megalázó”””!!! Hát néhányan össze is néztünk, hogy mi a...?🤨🤔🤔

2020. aug. 26. 07:23
 7/29 A kérdező kommentje:

“Biztos patológiás esett vagyok.”


Hát az is vagy! Írni meg ki fog helyetted megtanulni? Anyukád?

2020. aug. 26. 07:26
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Én se jelölök be senkit, csoporttársakat, kollegákat se. Aki kíváncsi rám, majd bejelöl. Francnak fussak a másik után?
2020. aug. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Többieknek ment a zöld
2020. aug. 26. 07:26
 10/29 A kérdező kommentje:

“Francnak fussak a másik után?“


De mások fussanak utánad ugye? Vagy te ilyen kis mulya vagy, nem mersz kapcsolatokat kialakítani, kezdeményezni?

2020. aug. 26. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!