Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy 30-40...

Miért van az, hogy 30-40 milliós luxusautókban csúcstechnika mellett is szinte minden tulaj a füléhez tartja a telefonját? Ennyire nem jár együtt ésszel a pénz?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná mire céljok: ugye a mostani autók közül már 10 milliónál is olyanokat lehet kapni, amik kihangosítják a telefont csak rá kell csatlakoztatni az infotainment rendszerhez. De 20 milka felett pl. a BMW-nek van az iDrive rendszere, ami már szinte mindent megcsinál a paraszt helyett. Sőt ujjal gesztikulálni is lehet hogy fel akarod hangosítani a zenét jobbra pörgeted az ujjad meg egy kézmoccantással fel is lehet venni a telót és semmit nem kell csinálni csak beszélni. Ennek ellenére akárhányszor látok ilyen nagyon elfoglalt embereket mindig a fülükhez tartják a telefont, mintha szándékosan játszanák a hülyét vagy nem tudom. Vagy ennyire menő a telefonálós póz egy luxusautóban, hogy véletlenül se ne lássák, hogy egy fontos menő vállalkozóról van szó?

"Mit érdekel más mit csinál" jellegű kommentek kíméljenek! A jelenség eredetére, okára vagyok kíváncsi nem pedig irigységből. Köszi.



2020. nov. 4. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lustaság.
2020. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1: Szerintem több figyelem és "erőfeszítés" kell feloldani a telefont és a fejedhez tartani miközben fél kézzel kormányzol, minthogy megnyomsz egy gombot vagy a kézgesztussal felveszed és kötetlenül dumálsz egyedül az autóban.
2020. nov. 4. 10:28
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Irigykedés és mások sasolása helyett saját életeddel foglalkozz, szerintem.

A te életedben legyen úgy minden, ahogy te szeretnéd és akkor nem kell máséval foglalkozni, arra irigykedni.

2020. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3: Te ostoba direkt írtam, hogy nem vagyok irigy. Olyan nehéz ezt elhinni. Szimplán a logikai összefüggésre lennénk kíváncsi, a józan ész magyarázatára. Informatikus vagyok, szeretem a logikát és boncolgatni az ilyen logikai kérdéseket. Érv/ellenérv. Vágod öcsi?
2020. nov. 4. 10:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert kihangosítva nem látszik ki az ablakon a telefon és azt hihetik nincs neki :D:D
2020. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

#4:

Az arcodból visszavehetnél, mert az látszik, hogy túl nagy.

2020. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Informatikusként számos más megoldandó problémával is foglalkozhatnál szerintem.
2020. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7: Ezért se értem miért választja valaki a sokkal macerásabb megoldást.
2020. nov. 4. 11:26
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

Mással, más életével foglalkozni az a macerásabb.

Máskor kopogj be az ablakon és kérdezd meg, ha ennyire és ilyen szinten foglalkoztat e kérdés, mert ha itten nincsenek ilyen tulajok, akkó' csak tippelni lehet.

2020. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A spéci autó csak státuszszimbólum ezeknél az embereknél. Hogy az előnyeit pedig optimálisan kihasználják, ahhoz valószínűleg se érdeklődésük, se intelligenciájuk nincs. Ez kb. olyan, mint amikor a kisember ragaszkodik mindig a legújabb, legspécibb okostelefonhoz, miközben a legtöbb innovatív funkcióhoz fingja sincsen. Ugyanúgy hívásokra, chatelésre, játékra, netezésre használja csak a készüléket, mint ahogy az összes előzőt.
2020. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!