Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkaundor (egyetem mellett)...

Munkaundor (egyetem mellett) hogy győzhető le?

Figyelt kérdés
Kéne egy kis kereslet de egyszerűen nem tudom magam rávenni, hogy dolgozzak. Kicsit munkakerülőnek érzem magam, teljesen undorodom a munkától, nincs semmi életkedvem elmenni valami szupermarketbe vagy gyorsétterembe menni. Gyárba végképp, inkább kiugrok a tizedikről. Infós egyetemen vagyok, nappali tagozat, reggeltől estig összevissza vannak óráim hétfőtől péntekig és hétvégén semmi lelkesedésem beadandók és házifeladatok mellett dolgozni is menni. Nincs is olyan diákmeló, ami heti 1 napot engedne dolgozni. Hogyan vegyem rá mégis magam, hogy elmenjek dolgozni? Igen, eltartják a fenekem a mamahotelben és depressziós/nihilista is vagyok.

2020. szept. 17. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Erőt veszel magadon és elmész dolgozni. Szerinted mások jókedvükből járnak?
2020. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ma mar volt egy ilyen kamukerdesed csak akkor meg anyad irta ki!😂🤣
2020. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdőjel? Szerintem összetévesztesz valakivel :D
2020. szept. 17. 21:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy valóban, nyilván mások sem jókedvükből, de nekem még annyi sincs sajna.
2020. szept. 17. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem. Ha egyetemre jársz és eltartanak, miért akarsz dolgozni? Ráérsz majd a diploma után. Hacsak nincs valami olyan célod, amihez most kéne sok pénz.

Nappali egyetem mellett az lenne normális, ha nem dolgozna az ember.

2020. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát de miből megyek el szórakozni? Sajnos azt nem állják. Aztán barátnőzni sem olcsó sajnos. Ha elromlik monitor,egér,fejhallgató azt is cserélgetni kell. Kocsiba benzin, szerviz, stb.
2020. szept. 17. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az élet nagy problémái...
2020. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
infós egyetemen vagy csesszus, keress homeofficeos infós munkát, az öcsém gimi mellett programozik, talán heti 15 órában hivatalosan, de kiadják neki mit csináljon, aztán azzal akkor szöszöl, amikor csak határidőn belül kedve tartja. vagy keress totál alkalmi melókat, ilyen szórólapozás meg ilyesmi, őszinte leszek, nem vagyok benne így a leírtak alapján biztos, hogy egy rendes álláshoz elég problémamegoldó képességgel rendelkezel.
2020. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem munka mellett van egyetem undorom :D
2020. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!