Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hozzá lehet szokni 6 és fél-7...

Hozzá lehet szokni 6 és fél-7 óra alváshoz mentális és fizikai fittség megtartása mellett?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, próbálj minél korábban elmenni aludni, úgy könnyebb.

De nekem elég hat óra... felébredek 6 óra után és vissza se tudok aludni. Felkelek. A hajnal gyönyörű mindig.

2020. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen ennyit alszom altalaban.

Bar kerdes hogy mennyit tanulsz vagy epp dolgozol mig ebren vagy. En meloban kb soha nem faradok el, igy konnyu beerni keveseb alvassal.

2020. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem ennyi az alvasigenyed, akkor nem. Mas kerdes a tulzott dagonyazasrol leszokni. De hacsak nem tenyleg olyan vagy, akit 6 ora utan kidob az agy, akkor 8 ora kell, es hosszabb tavon megbosszulja magat.
2020. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1071.. beszélgessetek, tuti lenne közös témátok.
2020. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kevés, feszült leszek, dekoncentrált, hosszútávon nagyjából munkaképtelen.
2020. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezzel játszani, a szerfezet pontosan tudja, mennyit kell aludnia.
2020. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!