Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek?? Mit tanácsolsz?

Mit tegyek?? Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Vallásos suliba jártam, baptista vallású , nagyon bele mélyültem de már ki jöttem belőle, attól függetlenül hiszek a Mindenható Istenben Mennyei Teremtő Atyánkban, és Egyszülött Fiában Megváltó Urunk Jézusban és a szent Lélekben.- kerülöm a rosszat, próbálok szeretet- békességben élni! De a magán életemet nem akarom Istenre bízni. Szeretek csajozni , szexelni ez az egyetlen nagy bűnöm, amúgy nem járok a világba, nem iszok, se drog, se cigi csak szeretek szexelni , szeretkezni , tudom el ítéli a biblia és bűn de hát fiatal vagyok , nincs családom akkor miért ne? Sokszor kattogok hogy Isten majd megbüntet, stb, de hát úgy érzem kell az embernek magán élet ha függ Istentől olyan mintha annak bábja lenne Hogy Isten nélkül levegőt se vehetek, szeretem az Urat nagyon tiszta szívből de úgy érzem saját életemet is élni kell , tisztelek másokat, szeretet jóindulatra törekszem de élni akarom az életem! Remelem Isten is meg érti! Te hogy látod ezt,,??
2020. nov. 4. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
úgy, hogy egy hülye vagy.
2020. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért volna bűn gyönyört okozni 1 nőnek, amiben neked is örömöd van??? Szerintem ez win-win helyzet.
2020. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!